


Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 210,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Letnia kołdra jest przewiewna i lekka. Kołdra jest pikowana w kwadratowy wzór, dzięki czemu wypełnienie nie przesuwa się w niej. Można prać w pralce i suszyć w suszarce bębnowej w obniżonej temperaturze.
| Ciepłota | Letnie |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Gramatura | 150 g/m2 |
| Materiał powierzchni tkaniny | 100% poliester |
| Materiał wypełnienia | 100% poliester (włókno puste) |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne standard |
| Rozmiar | 240 x 200 cm |
| Rozmiary kołdry | 240 x 200 cm |
| Sezonowość kołdry | Letnia |
| Suszarka | Tak |
| Waga wypełnienia | 720 g |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Kvalitex |
Opinie użytkowników
Jakościowy - polecam.

Zimowa, włókno puste
W magazynie

Całoroczna, włókno puste
W magazynie
Letnia, całoroczna, włókno puste
W magazynie

200×220 cm, letnia, całoroczna
W magazynie

Letnia
W magazynie
135×200 cm, całoroczna
W magazynie
200×200 cm
Dostawa gratis
135×200 cm, całoroczna
W magazynie
Letnia
W magazynie
Letnia
W magazynie



220×240 cm, letnia, całoroczna
W magazynie
135×200 cm, całoroczna
W magazynie
Letnia
W magazynie

Letnia
W magazynie
Zimowa, hipoalergiczna
W magazynieDostawa gratis

Letnia
W magazynie



Hipoalergiczna, włókno puste
W magazynie
Całoroczna, hipoalergiczna, włókno puste
W magazynie
140×200 cm, letnia, zimowa
Dostawa gratis
Letnia
W magazynie
200×200 cm, hipoalergiczna
Dostawa gratis

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Zapachowa, sztukowa
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie
77×38×29 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie

Porcelanowa
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Łańcuchy świetlne, akumulatorowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie