
Poszwa na kołdrę z flaneli X-mas Tree
Flanelowa
W magazynieNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 172,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel wykonana z atłasu reprezentuje niezwykły komfort i miękkość. Materiał ten jest ponadczasowym klasykiem wśród pościeli. Wykonana jest w 100% z bawełny najwyższej jakości. Struktura 2,5 cm pasków podkreśla elegancję i design. Jasnonoszary odcień tej luksusowej pościeli wniesie odrobinę wyrafinowania do Twojej sypialni. Pościel należy prać na lewej stronie, bez wybielaczy i chemicznych środków czyszczących. Zestaw zawiera: 1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwa na kołdrę 140 x 220 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Guziki |
| Motywy | Paski |
| Kolor | Biała |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 175 g/m2 |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Guziki |
| Rozmiar | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | Stanex |

Flanelowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
200×220 cm, kwiaty, bawełniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Lniana
W magazynie
200×220 cm, kwiaty, bawełniana
W magazynie
Łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynieDostawa gratis
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, guziki
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Lniana, guziki
W magazynie
Flanelowa
W magazynie
Muślinowa
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, kropki, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, zamek
W magazynie

Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
200×220 cm, kwiaty, bawełniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie

200×220 cm, bawełniana, zamek
W magazynie

Zamek, zwierzątka
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, mikroflanel
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Poliestrowa, na sztuki, obrusy
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie