


Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Firana z wzorem liści stanie się nieodłączną częścią każdego wnętrza i z pewnością ociepli każde pomieszczenie. Wykonana została z materiału wysokogatunkowego. Dzięki sztywnej krawędzi można powiesić ją na żabki i zainstalować na oknie. Taśma marszcząca nie jest częścią kompletu.
| Szerokość: | 200 cm |
|---|
| Wielkość okna | Balkonowe |
|---|---|
| Rodzaj | Woalowe |
| Kolor | Biała |
| Zakończenie | Proste |
| Mocowanie | Na kij |
| Lokalizacja | Salon |
| Materiał | 100% poliester |
| Rozmiar | 200 x 250 cm |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | 4Home |

Balkonowa, woalowa, prosta
W magazynie
Balkonowa, woalowa, prosta
W magazynie
Balkonowa, woalowa, prosta
W magazynie
Balkonowa, woalowa, prosta
W magazynie
Balkonowa, woalowa, prosta
W magazynie

Balkonowa, woalowa, prosta
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, prowansalska

Nowoczesna, rustykalna, skandynawska

Nowoczesna, rustykalna, prowansalska

Nowoczesna, rustykalna, prowansalska

Skandynawska, retro, metr

Balkonowa, metr, kuchnia

Nowoczesna, metr, kuchnia

Prosta
W magazynie
Rustykalna, retro, metr

Woalowa, prosta, na kij
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, retro

Balkonowa, woalowa, prosta
W magazynie
Rustykalna, retro, metr

Nowoczesna, prosta, skandynawska

Rustykalna, prowansalska, retro

Rustykalna, retro, metr

Rustykalna, retro, metr

Nowoczesna, skandynawska, retro

Nowoczesna, balkonowa, metr

Rustykalna, prowansalska, retro

Skandynawska, retro, metr

Nowoczesna, skandynawska, retro

Nowoczesna, rustykalna, retro

Balkonowa, woalowa, prosta
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, skandynawska

Plastikowa
W magazynie
Solarna, ścienne oświetlenie, plastikowa
W magazynie
Woalowa, prosta, sztukowa
W magazynie
Prostokąt
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, sztukowa
W magazynie
Stojąca
W magazynie
Zimowa, włókno puste
W magazynie
Stojąca
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Drewniana, ścienna, designerska
W magazynie
Ekologiczna, sztukowa
W magazynie
Stal nierdzewna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

Nowoczesna, LED, metalowa
W magazynie
10×100×0 cm, prosta
W magazynie
Skrzat
W magazynie
⌀ 28 cm, żeliwna, gazowa
W magazynie