


Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Efektowne kwiaty lilii, które dodadzą akcentu każdemu pomieszczeniu w zestawieniu z prostym, przyjemnie wyglądającym wzorem wykończonym niepozornym lamówką. Firana stanie się nieodłączną częścią wnętrza i z pewnością ociepli każde pomieszczenie. Wykonana została z materiału wysokogatunkowego. Dzięki sztywnej krawędzi można powiesić ją na żabki i zainstalować na oknie. Taśma marszcząca nie jest częścią kompletu.
| Szerokość: | 200 cm |
|---|
| Metraż | Sztukowe |
|---|---|
| Wielkość okna | Balkonowe |
| Kolor | Biała |
| Rodzaj | Woalowe |
| Zakończenie | Proste |
| Mocowanie | Na kij |
| Lokalizacja | Salon |
| Materiał | 100% poliester |
| Rozmiar | 200 x 250 cm |
| Sezon | Kolekcja wiosenna |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | 4Home |

Balkonowa, woalowa, prosta
W magazynie


Balkonowa, prosta, industrialna
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Balkonowa, woalowa, prosta
W magazynie
Prosta, witrażowa
W magazynie
Prowansalska, retro, metr
W magazynie
Nowoczesna, balkonowa, prosta
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Rustykalna, retro, metr
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, prowansalska
W magazynie

Nowoczesna, skandynawska, metr
W magazynie
Nowoczesna, metr, kuchnia
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, prowansalska
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, retro
W magazynie

Nowoczesna, rustykalna, prowansalska
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, retro
W magazynie
Prosta, rustykalna, prowansalska
W magazynie
Prosta, rustykalna, prowansalska
W magazynie
Prosta, rustykalna, prowansalska
W magazynie

Prowansalska, retro, metr
W magazynie
Nowoczesna, prosta, rustykalna
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, prowansalska
W magazynie
Prowansalska, retro, metr
W magazynie
Rustykalna, prowansalska, retro
W magazynie
Rustykalna, prowansalska, retro
W magazynie
Prosta, skandynawska, retro
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, retro
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie