









Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Podaruj sobie ekskluzywny komfort z extra delikatnymi ręcznikami z serii Bamboo Premium. Dzięki wysokiej zawartości włókna bambusowego (70%) ręcznik jest nie tylko bardzo łagodny dla skóry, ale posiada również naturalne właściwości antybakteryjne, które zapobiegają powstawaniu pleśni i rozmnażaniu się bakterii. Mieszanka włókien bambusowych i delikatnej bawełny zapewnia produktom wysoką chłonność i doskonałą miękkość każdego dnia. Z wysokiej jakości ręcznikiem Bamboo Premium podarujesz swojej skórze po kąpieli tę najlepszą opiekę. Ponadto elegancki kolor i stylowa bordiura doskonale pozwolą na dopasowanie do wystroju całej łazienki. Wyjątkowe właściwości materiału powodują, że ręcznik jest odpowiedni dla delikatnej skóry dziecka oraz alergików.
| Szerokość: | 30 cm |
|---|
| Szybkoschnące | Tak |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Bambus |
| Zestawy | Zestawy |
| Kolor | Niebieska |
| Motyw | Jednokolorowe |
| Gramatura | 450 g/m2 |
| Ilość sztuk w zestawie | 2 szt. |
| Rozmiar | 30 x 50 cm |
| Rozmiary | 30 x 50 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | 4Home |

Bawełniana, zestawy, bambusowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Lniana, bawełniana, bambusowa
W magazynie
Bawełniana, zestawy, bambusowa
W magazynie
Bawełniana
Do wysłania za 1 tydzień
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
30×50 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
50×100 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, frotowa
W magazynie
Bawełniana
Dostawa gratis
Bawełniana, bambusowa, jednokolorowa
W magazynie
30×50 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
50×100 cm
Dostawa gratis
60×110 cm, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana, bambusowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
30×50 cm, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana, bambusowa
W magazynie
Plażowa, bawełniana
W magazynie
30×50 cm, bawełniana
W magazynie
15×24 cm, szybkoschnąca, bawełniana
W magazynie

Bawełniana, zestawy, bambusowa
W magazynie

Zamek, zwierzątka
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, mikroflanel
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Poliestrowa, na sztuki, obrusy
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie