








Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 69,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Podaruj sobie ekskluzywny komfort z extra delikatnym ręcznikiem i ręcznikiem kąpielowym z serii Bamboo Premium. Dzięki wysokiej zawartości włókna bambusowego (70%) ręczniki są nie tylko bardzo łagodne dla skóry, ale posiadają również naturalne właściwości antybakteryjne, które zapobiegają powstawaniu pleśni i rozmnażaniu się bakterii. Mieszanka włókien bambusowych i delikatnej bawełny zapewnia każdego dnia wysoką chłonność i doskonałą miękkość. Z wysokiej jakości ręcznikami Bamboo Premium podaruj swojej skórze po kąpieli tę najlepszą troskę. Ponadto elegancki, neutralny kolor i stylowa bordiura doskonale pozwolą na dopasowanie i ożywienie wystroju całej łazienki. Wyjątkowe właściwości materiału powodują, że ręczniki są odpowiednie dla delikatnej skóry dziecka oraz alergików. Komplet zawiera: 1 ręcznik 50 x 100 cm 1 ręcznik kąpielowy 70 x 140 cm
| Materiał | Bawełna, Bambus |
|---|---|
| Zestawy | Zestawy |
| Kolor | Niebieska |
| Motyw | Jednokolorowe, Zwierzątka |
| Gramatura | 450 g/m2 |
| Ilość sztuk w zestawie | 2 szt. |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rozmiar | 50 x 100 cm, 70 x 140 cm |
| Rozmiary | 50 x 100 cm, 70 x 140 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Przyjemny materiał
Przyjemne, bardzo ładne.
Zadowolenie, ładnie chłonne, także eleganckie, a kolor bardzo kogoś ucieszył... oj
Bardzo dobry materiał
Zadowolenie

Bawełniana, bambusowa, jednokolorowa
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
30×50 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Lniana, bawełniana, bambusowa
W magazynie
30×50 cm, bawełniana
W magazynie
50×100 cm, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana, bambusowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy, bambusowa
W magazynie
Plażowa, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana, bambusowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
30×50 cm, bawełniana
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bambusowa
W magazynie
Lniana, bawełniana, bambusowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
50×100 cm, bawełniana
W magazynie
30×50 cm, bawełniana, filmowa
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy, jednokolorowa
W magazynie
50×100 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
Dostawa gratis
Lniana, bawełniana, bambusowa
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie