



Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel z kory to także idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie wygodę i praktyczność. Pościel ta pięknie się prezentuje, a przy tym jest łatwa w utrzymaniu. Nie trzeba jej prasować po wypraniu przed użyciem. Materiał jest przyjemny w dotyku, zapewniając idealnie komfortowy sen. Zapięcie na zamek błyskawiczny jest bardzo nowoczesne, wygodne i praktyczne. Ze względu na możliwe ścieranie się kolorów w pralce automatycznej, zalecamy pranie pościeli na odwrotnej stronie. Zestaw zawiera: 1 poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1 poszwę na kołdrę 140 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Krepa |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Kwiaty |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Wykonanie niegniecące |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | Bellatex |

Łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
200×220 cm, kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, satynowa, guziki
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Jesienna, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Poliestrowa, zamek
W magazynieDostawa gratis
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie

Zamek, zwierzątka
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, mikroflanel
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Poliestrowa, na sztuki, obrusy
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie