



Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel z kory to także idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie wygodę i praktyczność. Pościel ta pięknie się prezentuje, a przy tym jest łatwa w utrzymaniu. Nie trzeba jej prasować po wypraniu przed użyciem. Materiał jest przyjemny w dotyku, zapewniając idealnie komfortowy sen. Zapięcie na zamek błyskawiczny jest bardzo nowoczesne, wygodne i praktyczne. Ze względu na możliwe ścieranie się kolorów w pralce automatycznej, zalecamy pranie pościeli na odwrotnej stronie. Zestaw zawiera: 1 poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1 poszwę na kołdrę 14 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Krepa |
| Kolor | Szara |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Wykonanie niegniecące |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | Bellatex |

W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
140×200 cm, w paski, kwiaty
W magazynie
160×200 cm, kwiaty, łóżko jednoosobowe
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×200 cm, kropki, łóżko jednoosobowe
W magazynie
W serduszka, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Jesienna, kropki, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
160×200 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
W paski, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W paski, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×200 cm, w paski, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
160×200 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie