Dywan 200x290 cm Parma Garro – Universal
Wymiary 200×290 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzje- Miękki i przyjemny w dotyku (60%)
- Ładny wygląd i kolory (60%)
Historia cen
- 29.05.2026 - 639 zł
- 16.05.2026 - 639 zł
- 11.05.2026 - 688 zł
- 7.05.2026 - 805 zł
- 23.04.2026 - 806 zł
- 28.03.2026 - 984 zł
- 24.03.2026 - 944 zł
- 17.03.2026 - 660 zł
- 10.03.2026 - 708 zł
- 5.03.2026 - 802,4 zł
- 24.02.2026 - 944 zł
- 20.02.2026 - 802,4 zł
- 16.02.2026 - 944 zł
- 14.02.2026 - 802,4 zł
- 10.02.2026 - 944 zł
- 23.01.2026 - 708 zł
- 16.01.2026 - 755 zł
- 10.01.2026 - 821 zł
- 5.12.2025 - 802,4 zł
- 28.11.2025 - 616 zł
- 14.11.2025 - 649 zł
- 1.11.2025 - 699 zł
- 1.11.2025 - 999 zł
- 20.10.2025 - 799,2 zł
- 9.10.2025 - 799 zł
- 8.10.2025 - 771 zł
- 1.10.2025 - 723 zł
- 16.09.2025 - 771 zł
- 16.09.2025 - 964 zł
- 12.09.2025 - 829 zł
- 29.08.2025 - 964 zł
- 24.08.2025 - 829 zł
- 19.08.2025 - 964 zł
- 15.08.2025 - 829 zł
- 30.07.2025 - 964 zł
- 25.07.2025 - 829 zł
- 15.07.2025 - 964 zł
- 11.07.2025 - 829 zł
- 3.07.2025 - 964 zł
- 26.06.2025 - 999 zł
- 20.06.2025 - 829 zł
- 17.06.2025 - 999 zł
- 10.06.2025 - 849 zł
- 6.06.2025 - 859 zł
- 1.06.2025 - 999 zł
- 27.05.2025 - 799 zł
- 16.05.2025 - 849 zł
- 9.05.2025 - 859 zł
- 2.05.2025 - 999 zł
- 30.04.2025 - 949 zł
- 25.04.2025 - 807 zł
- 22.04.2025 - 949 zł
- 18.04.2025 - 807 zł
- 15.04.2025 - 949 zł
- 10.04.2025 - 816 zł
- 2.04.2025 - 949 zł
- 26.03.2025 - 759 zł
- 25.03.2025 - 949 zł
- 20.03.2025 - 816 zł
- 10.03.2025 - 949 zł
- 5.03.2025 - 816 zł
- 26.02.2025 - 949 zł
- 22.02.2025 - 816 zł
- 15.02.2025 - 949 zł
- 13.02.2025 - 816 zł
- 11.02.2025 - 949 zł
- 10.02.2025 - 816 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Dywan 200x290 cm Parma Garro – Universal
Wymiary
| Szerokość: | 200 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 290 cm |
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Rodzaj | Gotowe |
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos, Krótki włos |
| Kolor | Beżowa |
| Materiał | Juta, Polipropylen |
| Twarz | Prostokątne |
| Wzór | Kwiatowe |
| Styl | Orientalny |
| Rodzaj materiału | Syntetyczne |
| Produkcja | Tkane |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Długość włosia | 9 mm |
| Grubość | 1 cm |
| Długość włosia dywanu | Krótkie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 10.44 kg |
| Długość | 290 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Wykończenie | Heat set |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Oklejone krawędzie/obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Frisé) |
| Kolekcja | Parma |
| Design | Klasyczny |
| Jakość | Extra/Back To School |
| Gęstość | 224000 punkty/m² |
| Gęstość tkaniny | Średnia |
| Właściwości | Odpowiednie do robotów sprzątających/odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką |
| Materiał tylnej strony | Juta |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Producent | Universal |
Recenzje
Klienci najczęściej wspominają
- Miękki i przyjemny w dotyku (60%)
- Ładny wygląd i kolory (60%)
- Gruby i solidny (30%)
Opinie użytkowników
Uważam, że jest piękny, miękki i gruby. Ożywia nasz pokój. Dodatkowo kupiłem go teraz trochę taniej, w promocji. Koszt dostawy był trochę wysoki, ale to nie wina Bonami. Z dywanu jestem w pełni zadowolony.
Bardzo przyjemny dywan, łatwy do utrzymania w czystości. Kolory doskonale pasują do pokoju, do którego jest przeznaczony.
Dywan jest bardziej wyrazisty kolorystycznie niż na zdjęciu, gdzie kolory są bardziej stonowane. W dotyku jest przyjemnie miękki.
Bardzo ładny.
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Doskonałe.
Podobne produkty

Dywan odpowiedni na zewnątrz 160x230 cm Luna – Universal
160×230 cm, zewnętrzna, shaggy
W magazynie
Dywan odpowiedni na zewnątrz 160x230 cm Luna – Universal
160×230 cm, zewnętrzna, shaggy

Dywan klasyczny Luxor Medalion multikolorowy 80 cm x 240 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan Cottage beige/multicolor 160x230cm
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Dywan Terrain designerski Orientalny Ornament Piaskowy Kremowo Niebieski z krótkim włosiem 80 cm x 200 cm Certyfikat Oeko-Tex
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan klasyczny orientalny Asmar cyjan niebieski 80 cm x 200 cm
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Dywan Boheme Zielony 200x290 Prostokąt
Shaggy, gotowa, polipropylenowa
W magazynie
Dywan Gloss Rosa szary 200x290 Prostokąt
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan Terrain designerski Orientalny Ornament Brązowo-Czarny z krótkim włosiem 80 cm x 200 cm Certyfikat Oeko-Tex
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan Anny Brązowo kremowy 118x170 Prostokąt
Nowoczesna, retro, gotowa
W magazynie
Dywan Terrain designerski Orientalny Ornament Piaskowy Kremowo Niebieski z krótkim włosiem 120 cm x 170 cm Certyfikat Oeko-Tex
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan Austin Królewski Niebieski 160x230 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Dywan Terrain designerski Orientalny Ornament Szaro-Kremowy z krótkim włosiem 160 cm x 235 cm Certyfikat Oeko-Tex
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Kremowy dywan z wiskozy 195x300 cm Oriental Flowers – Nouristan
195×300 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan klasyczny orientalny Asmar śliwkowo-czerwony 80 cm x 200 cm
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Dywan orientalny Naveh z frędzlami Łąka kwiatów Kremowa-Słoneczna 160 cm x 230 cm
Do pokoju, nowoczesna, kwiatowa
W magazynie
Dywan Terrain designerski Orientalny Ornament Kremowo-Szary z krótkim włosiem 80 cm x 200 cm Certyfikat Oeko-Tex
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
HOMCOM Dywan Pralny Antypoślizgowy Dywan do Salonu z Flanelowym Wykończeniem, 230 x 160 cm, Szary | Aosom PL
34×44 cm, do pokoju, kwiatowa
W magazynieDostawa gratis
Dywan elegancki Naveh orientalny z frędzlami Kwiatki Kremowo-Zielony 135 cm x 195 cm
Do pokoju, nowoczesna, kwiatowa
W magazynie
Dywan klasyczny orientalny Asmar ceglany 80 cm x 200 cm
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Dywan Terrain designerski Orientalny Ornament Szaro-Kremowy z krótkim włosiem 80 cm x 200 cm Certyfikat Oeko-Tex
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny Reflection szaro-ceglany 120 cm x 170 cm
Nowoczesna, tkana, gotowa
W magazynie
Dywan Costa F591A Dywan tarasowy w liście 060x100 Prostokąt
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Dywan Batla Bawełniany Niebieski 152x230 Prostokąt
Bawełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan klasyczny Luxor Medalion multikolorowy 120 cm x 170 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan Terrain designerski Orientalny Ornament Piaskowy Kremowo Szary z krótkim włosiem 80 cm x 200 cm Certyfikat Oeko-Tex
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan orientalny Naveh z frędzlami Łąka kwiatów Kremowa 135 cm x 195 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan Luxor Perski Florystyczny miętowo - kremowy 80 cm x 240 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan orientalny Naveh z frędzlami Łąka kwiatów Zielono-Kremowy 135 cm x 195 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Jasnoróżowy wełniany dywan tkany ręcznie 200x290 cm Daphne Shaped Floral – Flair Rugs
200×290 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan sznurkowy Bahama 3D Boho zielony 80 cm x 250 cm
Zewnętrzna, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan klasyczny Luxor Rozeta złoty 80 cm x 240 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, kwadratowa
W magazynie
Pojemniki na żywność 12 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
27×19×35 cm, bez pokrywy, papier
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
27×19×35 cm, z wieczkiem, papier
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×37 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Dwupoziomowa półka łazienkowa Wenko Milo
55×25×14 cm, prosta, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z krótkim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Wełniany dywan tkany ręcznie w jasnym naturalnym kolorze 160x230 cm Calmio – Hanse Home
160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Jasnoniebieska stołowa deska do prasowania Joseph Joseph Pocket
Stołowa, średnica
W magazynie
Beżowy dziecięcy dywan do zabawy 120x170 cm Clown – Universal
Zabawowa, sztukowa, prostokąt

Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Deski do krojenia zestaw 3 szt. 26,5x35,5 cm Choptima – Rosti
27-36×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Zielony kartonowy organizer na dokumenty Johan Canvas Paper Laminate – Bigso
Średnica
W magazynie
Fartuch kuchenny Cooksmart ® Denim
Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy

Biała pościel dwuosobowa z kory 200x200 cm Seersucker Frill – Catherine Lansfield
200×200 cm, jednokolorowa, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Biały taboret ze schowkiem Wenko Wing, 33 l
48×45×33 cm, pufy, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie








