








Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Gwiazda wśród pościeli dla tych najpiękniejszych snów i wygodnego odpoczynku. Piękna pościel bawełniana Stars Navy blue w uspokajającym kolorze niebieskim spodoba się z pewnością również Tobie. Motyw gwiazdek wprowadzi do sypialni wesołe ożywienie, a dzięki dwustronnemu wykonaniu można mieć codziennie inną pościel i wystrój.Komplet zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwę na kołdrę 140 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Gwiazdy |
| Kolor | Niebieska |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 115 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Zaletą jest to, że pościel jest wykonana z czystej bawełny i przede wszystkim jest trwała kolorystycznie.
Bardzo ładna i wysokiej jakości pościel.
ładne, możliwość prania w pralce
Pościel jest ładna, dlatego ją zamówiłam. Jest wysokiej jakości. Prześcieradło też jest wysokiej jakości. Po prostu wszystko jest w porządku.

140×200 cm, kropki, łóżko jednoosobowe
W magazynie
140×220 cm, kropki, łóżko jednoosobowe
W magazynie
W paski, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kropki, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Kropki, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Zwierzęta, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Zwierzęta, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, mikrofibra
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
W serduszka, kropki, łóżko jednoosobowe
W magazynie
160×200 cm, w serduszka, kropki
W magazynie
140×200 cm, kropki, łóżko jednoosobowe
W magazynie
200×220 cm, kwiaty, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×200 cm, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
W gwiazdy, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
140×220 cm, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Poliestrowa, zamek
W magazynieDostawa gratis
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, kwiaty, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie