




Wymiary 160×1 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Uroczy dywan z niebanalnym motywem w geometrycznym wydaniu to doskonały dodatek aranżacji w stylu minimalistycznym lub boho. Nie tylko ozdobi pomieszczenie, ale również ociepli wystrój i pochłonie dźwięki. Włosie z przyjaznego dla alergików i łatwego w pielęgnacji polipropylenu. Spód jest wykonany z szorstkiej i trwałej naturalnej juty , będącej jednocześnie odnawialnym włóknem. Marka Universal stawia na zrównoważone procesy produkcyjne oraz recykling materiałów.
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 1 cm |
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Rodzaj | Gotowe |
| Wysokość włosu | Krótki włos |
| Materiał | Juta, Polipropylen |
| Twarz | Prostokątne |
| Wzór | Abstrakcyjny |
| Styl | Nowoczesny, Orientalny |
| Rodzaj materiału | Syntetyczne |
| Produkcja | Tkane |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Długość włosia | 9 mm |
| Grubość | 1.2 cm |
| Długość włosia dywanu | Krótkie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 6.62 kg |
| Długość | 230 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Wykończenie | Heat set |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Frisé) |
| Kolekcja | Parma |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Back To School/Extra |
| Gęstość | 224000 punkty/m² |
| Gęstość tkaniny | Średnia |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie/wycierać wilgotną ściereczką |
| Materiał tylnej strony | Juta |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Kolor | Kolorowy |
| Producent | Universal |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Produkt doskonały i najwyższej jakości, dostarczony w idealnym opakowaniu
Może wydawać się nieco mniej wyrazisty, niż można by sądzić ze zdjęć. Jednak jest ładny i w ciągu dwóch dni oczekiwania dostosowują się do rzeczywistości.
Dywan jest piękny i przyjemny w dotyku.
Ładny dywan, stosunek ceny do jakości jest znakomity. Niestety, jestem osobą konserwatywną i nie wiem, czy przyzwyczaję się do tak kolorowego dywanu, ale to już jest wyłącznie mój osobisty problem.
Ma piękny kolor, jest dobrej jakości. Wielokrotnie kupowałem już dywany na Bonami i nigdy się nie zawiodłem!

Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Nowoczesna, wełniana, industrialna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Zewnętrzna, chodniki, gotowa
W magazynie
160×230 cm, zewnętrzna, shaggy

Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
200×290 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Wełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Nowoczesna, retro, gotowa
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
160×230 cm, zewnętrzna, shaggy
W magazynie
Zewnętrzna, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Plastikowa, zestaw, kwadratowa
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
27×19×35 cm, z wieczkiem, papier
W magazynie
27×19×35 cm, bez pokrywy, papier
W magazynie
46×95×37 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
55×25×14 cm, prosta, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z krótkim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Zabawowa, sztukowa, prostokąt

Stołowa, średnica
W magazynie
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
25×17×23 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie
Średnica
W magazynie
27-36×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy

200×200 cm, jednokolorowa, łóżko dwuosobowe
W magazynie
48×45×33 cm, pufy, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie