

Wymiary 43×43 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 150,29 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Czarno-beżowe poszewki na poduszki zestaw 4 szt. 43x43 cm – Minimalist Cushion Covers
| Szerokość: | 43 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 43 cm |
| Motyw | Jednokolorowe |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | TR |
| Liczba sztuk | 4 szt. |
| Skład i rodzaj materiału | Polibawełna |
| Typ poszewki | Jednostronny nadruk |
| Waga | 0.5 kg |
| Zawiera wypełnienie | Bez wypełnienia |
| Długość | 43 cm |
| Rozmiar poduszki | 43x43 |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Simple Arch |
| Zapięcie poduszki | Na zamek |
| Wzór | Geometryczny |
| Jakość | Special Week/Basic |
| Gęstość | 600 g/m² |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 30°C/nie można suszyć w suszarce |
| Specyfikacja materiału | 70% poliester/30% bawełna |
| Kolor | Czarny/beżowy |
| Producent | Minimalist Cushion Covers |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Mam nadzieję, że obdarowana osoba będzie zadowolona, z mojej strony ×
Spodziewałem się lepszej jakości za te pieniądze. Jedna poszewka jest z plamą, więc zobaczymy po praniu. Kupiłem poszewki ze względu na dywan do przedpokoju, ale to nie była do końca dobra decyzja.
Wyjątkowy, bardzo efektowny design. Podoba mi się również materiał poszewek.
Piękny, przyjemny materiał z nowoczesnymi wzorami, które pasują do każdego wnętrza.
nowoczesny ,atrakcyjny wzór i dobra jakość wykonania
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami

45×45 cm, na zamek
W magazynie
55×55 cm, jednokolorowa
W magazynie
45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis

Na zamek
W magazynie
Lniana, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Bawełniana, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie


40×60 cm, pasy, poliestrowa
W magazynie

45×45 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Kwadratowa, na zamek, poliestrowa
W magazynie
Jednokolorowa
W magazynie
Jednokolorowa, wałki
W magazynie

Wałki
W magazynie
Bawełniana, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, wałki
W magazynie
45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie

Na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
70×90 cm, poliestrowa
W magazynie
Guziki, satyna
W magazynie
Bawełniana, na zamek
W magazynie

Na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, rustykalna, kwadratowa
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
44 cm, ⌀ 55 cm, okrągła, technorattanowa
W magazynie

Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
40 cm, ⌀ 40 cm, okrągła, dębowa
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie

Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
22×15 cm
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie