










Wymiary 83×56×51 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Beżowe krzesła zestaw 2 szt. Helda – Kave Home
| Szerokość: | 56 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Styl | Skandynawski |
|---|---|
| Kolor | Beżowa |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Zestawy | 2 sztuki |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Rodzaj | Tapicerowane |
| Liczba sztuk | 2 szt. |
| Wysokość oparcia | 43 cm |
| Szerokość siedziska | 43 cm |
| Głębokość siedziska | 39 cm |
| Wysokość siedziska | 48 cm |
| Wysokość nóg | 23 cm |
| Nośność | 130 kg |
| Waga | 6.1 kg |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Certyfikaty i normy | FSC Mix |
| Wypełnienie | Molitan (PUR) |
| Montaż wymagany | Nie |
| Design | Nowoczesny/skandynawski |
| Jakość | Premium |
| Kolor nóg | Jasne drewno |
| Materiał nóg | Lite drewno dębowe |
| Kolor drewna | Jasne drewno |
| Dekor | Dąb |
| Materiał konstrukcji | Lite drewno dębowe/sklejka |
| Materiał | Tapicerowany/lite drewno |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Materiał obicia | Tkanina/tkanina szenilowa |
| Material | Tapicerowany/lite drewno |
| Producent | Kave Home |

84×44×50 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, tapicerowana, składana
W magazynie
Drewniana, skandynawska, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana, retro
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, z dębu sonoma

Drewniana, materiałowa
W magazynie
Drewniana, materiałowa
W magazynie
Drewniana, materiałowa
W magazynie
Drewniana, rustykalna
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, skandynawska, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, z podłokietnikami
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, skandynawska
W magazynie
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynie


Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Skórzana
W magazynie
Drewniana, dębowa, retro
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, retro, 2 sztuki
W magazynie
87×53×59 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
Drewniana, tapicerowana, z podłokietnikami
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
82×44×44 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, składana
W magazynie
Drewniana, dębowa, rustykalna
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa
W magazynie
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Półki kuchenne, plastikowa, metalowa
W magazynie