



Wymiary 260×240 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kołdra 260x240 cm Confort – douceur d'intérieur
| Szerokość: | 260 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 240 cm |
| Ciepłota | Letnie |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Skład i rodzaj materiału | Poliester |
| Stopień grzania | Letnia |
| Waga | 2.82 kg |
| Rozmiar kołdry | 240x260 |
| Długość | 240 cm |
| Kolekcja | Confort |
| Jakość | Basic |
| Wypełnienie | Włókno poliestrowe |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 60°C/można suszyć w suszarce |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Producent | Douceur d'intérieur |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Idealna
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Jest wprawdzie letnia, ale myślę, że ogrzeje także zimą. Ja najprawdopodobniej będę jej używać przez cały rok.
Niestety, otrzymaliśmy egzemplarz, który był w jednym miejscu rozpruwany i podarty. Poza tym kołdra jest przyjemna, odpowiednio ciepła, idealna jako całoroczna kołdra.
Nie jestem w stanie wystawić obszernej oceny - jest to prezent.
Kołderka jak ze snu. Największa radość każdej nocy i każdego ranka!!!

160×210 cm, zimowa
W magazynie
Włókno puste
W magazynie
135×200 cm, całoroczna
W magazynie
Włókno puste
W magazynie


200×220 cm, letnia, hipoalergiczna
W magazynie
135×200 cm, całoroczna
W magazynie
Letnia
W magazynie
125×150 cm
W magazynie
130×170 cm
W magazynie

220×240 cm, letnia, całoroczna
W magazynie
140×200 cm, letnia
W magazynie
135×200 cm, całoroczna
W magazynie

200×220 cm, letnia, całoroczna
W magazynie
155×200 cm, letnia, pierzasta
W magazynie


Letnia
W magazynie

140×200 cm, letnia, hipoalergiczna
W magazynie
Letnia
W magazynie

Letnia
W magazynie
Letnia
W magazynie
140×200 cm, letnia, zimowa
Dostawa gratis


Zimowa, włókno puste
W magazynie

160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie