





Wymiary 125×150 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 95,19 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kremowy koc z mieszanki bawełny 125x150 cm Ziggy – douceur d'intérieur
| Szerokość: | 125 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 150 cm |
| Kraj pochodzenia | IN |
|---|---|
| Skład i rodzaj materiału | Bawełna mieszana |
| Waga | 0.764 kg |
| Rozmiar | 125x150 |
| Długość | 150 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Ziggy |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 330 g/m² |
| Pielęgnacja | Nie można suszyć w suszarce/prać ręcznie |
| Specyfikacja materiału | 7% wiskoza/18% poliester/73% bawełna/2% włokno metaliczne |
| Kolor | Kremowy |
| Producent | Douceur d'intérieur |

220×240 cm, letnia, całoroczna
W magazynie
200×200 cm, hipoalergiczna
Dostawa gratis

Letnia
W magazynie
Letnia
W magazynie
135×200 cm, całoroczna
W magazynie
140×200 cm, letnia, zimowa
Dostawa gratis
200×220 cm, letnia, hipoalergiczna
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
Dostawa gratis


160×210 cm, zimowa
W magazynie
140×200 cm, letnia, włókno puste
W magazynie

200×220 cm, letnia, całoroczna
W magazynie
200×220 cm, łóżko dwuosobowe, średnica
W magazynie

140×220 cm, letnia, całoroczna
W magazynie
140×200 cm
Dostawa gratis
135×200 cm, całoroczna
W magazynie
140×200 cm, letnia, hipoalergiczna
Dostawa gratis

200×200 cm, całoroczna
Dostawa gratis
Całoroczna
W magazynie



Letnia
W magazynie
140×200 cm, łóżko jednoosobowe
W magazynie


Hipoalergiczna, włókno puste
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie