Produkty, które mogą Ci się spodobać
Drewniany dywanik łazienkowy 40x60 cm Acacia – Wenko
Wymiary 40×60 cm
Historia cen
- 29.04.2026 - 191,09 zł
- 25.02.2026 - 191,09 zł
- 26.01.2026 - 167,19 zł
- 23.01.2026 - 172,58 zł
- 19.12.2025 - 209,99 zł
- 27.11.2025 - 175,03 zł
- 11.11.2025 - 172,71 zł
- 4.11.2025 - 176,59 zł
- 25.10.2025 - 184,35 zł
- 14.10.2025 - 182,5 zł
- 9.10.2025 - 195,99 zł
- 3.10.2025 - 178 zł
- 26.09.2025 - 173,5 zł
- 21.09.2025 - 172,7 zł
- 12.09.2025 - 173,5 zł
- 24.08.2025 - 184 zł
- 15.08.2025 - 173,5 zł
- 30.07.2025 - 186,5 zł
- 25.07.2025 - 173,5 zł
- 15.07.2025 - 189,99 zł
- 11.07.2025 - 176 zł
- 17.06.2025 - 189,99 zł
- 13.06.2025 - 231,49 zł
- 6.05.2025 - 165,3 zł
- 2.05.2025 - 176,15 zł
- 25.04.2025 - 169,32 zł
- 15.04.2025 - 183,82 zł
- 10.04.2025 - 170,32 zł
- 3.04.2025 - 174,32 zł
- 25.03.2025 - 188,49 zł
- 20.03.2025 - 175 zł
- 14.03.2025 - 191,49 zł
- 5.03.2025 - 178 zł
- 1.03.2025 - 194,5 zł
- 22.02.2025 - 189 zł
- 15.02.2025 - 188,83 zł
- 29.04.2026 - 191,09 zł
- 25.02.2026 - 191,09 zł
- 26.01.2026 - 143,29 zł
- 23.01.2026 - 154,07 zł
- 19.12.2025 - 209,99 zł
- 27.11.2025 - 140,06 zł
- 11.11.2025 - 147,43 zł
- 4.11.2025 - 155,19 zł
- 25.10.2025 - 170,71 zł
- 14.10.2025 - 167 zł
- 9.10.2025 - 193,99 zł
- 26.09.2025 - 158 zł
- 21.09.2025 - 156,4 zł
- 12.09.2025 - 158 zł
- 31.08.2025 - 184 zł
- 25.02.2026 - 158 zł
- 26.01.2026 - 158 zł
- 23.01.2026 - 158 zł
- 19.12.2025 - 158 zł
- 27.11.2025 - 158 zł
- 11.11.2025 - 158 zł
- 4.11.2025 - 158 zł
- 25.10.2025 - 158 zł
- 14.10.2025 - 158 zł
- 9.10.2025 - 158 zł
- 3.10.2025 - 158 zł
- 26.09.2025 - 158 zł
- 21.09.2025 - 158 zł
- 12.09.2025 - 158 zł
- 24.08.2025 - 158 zł
- 15.08.2025 - 158 zł
- 30.07.2025 - 184 zł
- 25.07.2025 - 158 zł
- 15.07.2025 - 189,99 zł
- 11.07.2025 - 163 zł
- 17.06.2025 - 189,99 zł
- 13.06.2025 - 189,99 zł
- 6.05.2025 - 165,3 zł
- 2.05.2025 - 165,3 zł
- 25.04.2025 - 161 zł
- 15.04.2025 - 177,64 zł
- 10.04.2025 - 163 zł
- 3.04.2025 - 170,99 zł
- 25.03.2025 - 186,99 zł
- 20.03.2025 - 163 zł
- 14.03.2025 - 189,99 zł
- 5.03.2025 - 163 zł
- 1.03.2025 - 189 zł
- 22.02.2025 - 178 zł
- 15.02.2025 - 177,66 zł
Opis produktu
Dywanik łazienkowy marki Wenko wykonana ze zrównoważonego drewna akacjowego nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Dzięki wybranemu materiałowi charakteryzuje się trwałością i stabilnością. Ponadto antypoślizgowy spód zapewnia bezpieczne wyjście z wanny lub prysznica, a sprytne rozmieszczenie poszczególnych listew zapewnia szybkie odprowadzanie wody.
Wymiary
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
Specyfikacje
| Asortyment | Dywaniki łazienkowe |
|---|---|
| Zestawy | Sztukowe |
| Struktura materiału | Twarda/nieelastyczna |
| Materiał | Drewno |
| Grubość | 2.5 cm |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 1.34 kg |
| Długość | 60 cm |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Jakość | Basic/Special Week 3 |
| Właściwości | Antypoślizgowy |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką |
| Materiał tylnej strony | Bez spodniej warstwy |
| Kolor | Naturalny |
| Material | Drewno |
| Producent | Wenko |
Najlepsze produkty od Bonami

Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Ociekacz do naczyń Metaltex Felicia, 45x23 cm
W magazynie
Patelnia na naleśniki ze stali nierdzewnej ø 26 cm – Blomsterbergs
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Naturalny obrotowy organizer łazienkowy Moona – Umbra
Do gniazdka
W magazynie
Szary dywan Universal Kasbah Gris, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, nowoczesna

Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Szczotka do WC ceramiczna w kolorze matowej czerni Badi – Wenko
Ceramiczna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Deska do prasowania typu rękawnik 52x12 cm Leona – Wenko
Wolno stojąca

Czarny metalowy modułowy system półek 27x203,5 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, prosta
W magazynieDostawa gratis
Chodnik Universal Sprinty Ceramics, 52x200 cm
52×200 cm, do pokoju, chodniki
W magazynie
Jasnozielona sztruksowa rozkładana sofa 218 cm Tori – Bonami Selection
80×218×102 cm, rozkładana, skandynawska
W magazynie
Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
Biały/srebrny stojak na papier toaletowy ze szczotką ze stali nierdzewnej Rivazza – Wenko
Wieszaki na papier toaletowy i szczotki, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Suszarka na pranie Vario – Metaltex
137×78×68 cm
W magazynie































































