Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 215,89 zł
Historia cen
- 29.04.2026 - 215,89 zł
- 19.04.2026 - 215,89 zł
- 10.03.2026 - 222,06 zł
- 20.02.2026 - 210,8 zł
- 16.02.2026 - 248 zł
- 14.02.2026 - 210,8 zł
- 27.01.2026 - 248 zł
- 23.01.2026 - 210,8 zł
- 20.01.2026 - 248 zł
- 16.01.2026 - 215,76 zł
- 18.12.2025 - 220,29 zł
- 21.11.2025 - 200,26 zł
- 11.11.2025 - 210,8 zł
- 7.11.2025 - 222,17 zł
- 1.11.2025 - 227,13 zł
- 28.10.2025 - 248 zł
- 25.10.2025 - 213,28 zł
- 20.10.2025 - 248 zł
- 14.10.2025 - 213 zł
- 7.10.2025 - 248 zł
- 3.10.2025 - 213 zł
- 1.10.2025 - 248 zł
- 30.09.2025 - 198 zł
- 26.09.2025 - 213 zł
- 23.09.2025 - 248 zł
- 16.09.2025 - 210,8 zł
- 16.09.2025 - 248 zł
- 12.09.2025 - 213 zł
- 4.09.2025 - 248 zł
- 29.08.2025 - 210,8 zł
- 24.08.2025 - 211 zł
- 19.08.2025 - 210,8 zł
- 15.08.2025 - 211 zł
- 14.08.2025 - 210,8 zł
- 30.07.2025 - 248 zł
- 25.07.2025 - 213 zł
- 15.07.2025 - 248 zł
- 11.07.2025 - 213 zł
- 26.06.2025 - 248 zł
- 20.06.2025 - 206 zł
- 10.06.2025 - 248 zł
- 6.06.2025 - 213 zł
- 1.06.2025 - 248 zł
- 27.05.2025 - 210,79 zł
- 23.05.2025 - 211 zł
- 20.05.2025 - 210,79 zł
- 16.05.2025 - 211 zł
- 13.05.2025 - 223,19 zł
- 9.05.2025 - 226 zł
- 2.05.2025 - 248 zł
- 30.04.2025 - 238,99 zł
- 25.04.2025 - 203 zł
- 15.04.2025 - 238,99 zł
- 10.04.2025 - 206 zł
- 25.03.2025 - 238,99 zł
- 20.03.2025 - 206 zł
- 14.03.2025 - 238,99 zł
- 11.03.2025 - 232 zł
- 10.03.2025 - 258 zł
- 5.03.2025 - 222 zł
- 26.02.2025 - 258 zł
- 22.02.2025 - 222 zł
- 15.02.2025 - 258 zł
- 13.02.2025 - 222 zł
- 10.02.2025 - 258 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Dziecięcy dywan do zabawy odpowiedni do prania ø120 cm Furry World – Mila Home
Wymiary
| Średnica: | 120 cm |
|---|
Specyfikacje
| Rodzaj | Zabawowy |
|---|---|
| Kształt | Prostokąt, Okrągłe |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Skład i rodzaj materiału | Poliester |
| Długość włosia dywanu | Bez włosia |
| Waga | 2.8 kg |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Wykończenie | Nadruk cyfrowy |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Pętelkowy (równomierny) |
| Kolekcja | Joyful |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Extra |
| Gęstość | 1900 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Średnia |
| Właściwości | Odpowiednie do robotów sprzątających/antypoślizgowy/odpowiednie do podgrzewanych podłóg/odpowiedni do prania |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 30°C/można prać w pralce/odkurzać regularnie |
| Materiał tylnej strony | Gumowy |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Kolor | Kolorowy |
| Producent | Mila Home |
Recenzje
Opinie użytkowników
Podoba mi się, że dywan jest antypoślizgowy i przyjemny w dotyku. W porównaniu do klasycznych dywanów jest cieńszy.
Podobne produkty

Dywan dziecięcy Gobi
W magazynie
Dywan dziecięcy Gobi
W magazynie
Kremowy dywan dziecięcy 120x170 cm Beats – Universal
120×170 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
Beżowy dywan dziecięcy 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
Beżowy dywan dziecięcy ø 140 cm Animal Party – Hanse Home
⌀ 140 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
Kremowy dywan dziecięcy w owieczki Shawn
W magazynie
Beżowy dywan 120x170 cm Balloon – Universal
120×170 cm, klasyczna, prostokąt

Dywan dziecięcy Adventures – Słodki Lew koło 100 cm x 100 cm Atest Oeko-Tex
Naturalna
W magazynie
Dywan dziecięcy Safari Adventures – Zwierzęta Koło 100 cm x 100 cm Atest Oeko Tex
Okrągła, naturalna
W magazynie
Dziecięcy dywan do zabawy odpowiedni do prania ø150 cm Big World – Mila Home
⌀ 150 cm, zabawowa, prostokąt
W magazynie
Dywan dziecięcy Safari Adventures – Zwierzęta 120 cm x 170 cm Atest Oeko Tex
Dla dziewczynek, naturalna
W magazynie
Dywan dziecięcy wykonany z juty Frieda
W magazynie
Dywan dziecięcy Coco Dinozaury kremowe 80 cm x 150 cm
Prostokąt
W magazynie
Kolorowy dywan w kształcie tęczy do pokoju dziecięcego Rainbow
W magazynie
Kolorowy dywan dla dzieci z motywem tęczy Rainbow
W magazynie
Ręcznie tkany turkusowy dywan dziecięcy Lovis
W magazynie
Okrągły dywan dziecięcy z motywem kosmosu Apollo
Okrągła
W magazynie
Dywan dziecięcy Lucky Śpiąca Żyrafa na chmurkach 120 cm x 120 cm koło
Naturalna
W magazynie
Dywan dziecięcy Safari Adventures – Zwierzęcy Park krem-brąz-szary 120 cm x 170 cm Atest
Naturalna
W magazynie
Jutowy dywan dziecięcy Lovis
W magazynie
Dywan dziecięcy Coco Alfabet kremowo - beżowy koło 120 cm x 120 cm
Zabawowa, naturalna
W magazynie
Dywan dziecięcy Gobi
W magazynie
Dywan dziecięcy Funny jednorożec złoty 200 cm x 290 cm
Naturalna
W magazynie
Dywan dziecięcy z motywem miasta Juno
W magazynie
Dywan dziecięcy Kids Miś na chmurce niebieski 200 x 290
W magazynie
Dywan dziecięcy Kids Miś szaro-niebieski 80 cm x 150 cm
W magazynie
Dywan dziecięcy Coco Dinozaury beżowe 80 cm x 150 cm
W magazynie
Okrągły dywan z motywem tygrysa Savannah
Okrągła
W magazynie
Dywan dziecięcy Coco Dinozaury kremowe koło 120 cm x 120 cm
W magazynie
Ręcznie tkany dywan dla dzieci z juty Frieda
W magazynie
Dywan dziecięcy Funny smoczek różowy 160 cm x 230 cm
Naturalna
W magazynie
Turkusowy dywan dziecięcy w kształcie gwiazdki Dave
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Obrazy zestaw 3 szt. 15x15 cm – Wallity
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Sztućce ze stali nierdzewnej w kolorze srebra 16 szt. Modern retro – Premier Housewares
Widelce, łyżki, srebrna
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Torba na zakupy na kółkach 58 l – Rolser
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Torba na zakupy na kółkach 40 l Plegamatic Original MF – Rolser
97×27×42 cm, na kółkach
W magazynie
Czarna szczotka do WC Wenko Flakon
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Lampa naftowa – Orion
Szklana, na długie świece, wewnętrzna
W magazynie
Zestaw 3 beżowych organizerów Bigso Box of Sweden Drawer
11×29×14 cm, zestaw, tekstylna
W magazynie
Ociekacz do naczyń Metaltex Felicia, 45x23 cm
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Biało-szary pojemnik na odpadki organiczne Addis Caddy, 2,5 l
17×18×24 cm
W magazynie










