
Kremowy dywan dziecięcy 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasyczna, prostokąt
248,19 zł

Kremowy dywan dziecięcy 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasyczna, prostokąt
386,74 zł

Kremowy dywan dziecięcy 200x290 cm Funny Dots – Hanse Home
200×290 cm, klasyczna, prostokąt
-15 %538,9 zł
634 zł

Kremowy dywan dziecięcy ø160 cm Funny Dots – Hanse Home
⌀ 160 cm, klasyczna, prostokąt, okrągła
-15 %241,39 zł
283,99 zł
Historia cen
- 26.04.2026 - 241,39 zł
- 17.04.2026 - 241,39 zł
- 10.04.2026 - 227,19 zł
- 10.04.2026 - 283,99 zł
- 10.03.2026 - 249,39 zł
- 5.03.2026 - 234,6 zł
- 24.02.2026 - 276 zł
- 20.02.2026 - 234,6 zł
- 16.02.2026 - 276 zł
- 14.02.2026 - 234,6 zł
- 29.01.2026 - 276 zł
- 16.01.2026 - 252,15 zł
- 29.12.2025 - 234,6 zł
- 1.11.2025 - 246,29 zł
- 28.10.2025 - 276 zł
- 25.10.2025 - 237,36 zł
- 20.10.2025 - 276 zł
- 14.10.2025 - 237 zł
- 7.10.2025 - 276 zł
- 3.10.2025 - 237 zł
- 1.10.2025 - 276 zł
- 30.09.2025 - 221 zł
- 26.09.2025 - 237 zł
- 25.09.2025 - 276 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Kremowy dywan dziecięcy ø160 cm Funny Dots – Hanse Home
Wymiary
| Średnica: | 160 cm |
|---|
Specyfikacje
| Rodzaj | Klasyczne |
|---|---|
| Kształt | Prostokąt, Okrągłe |
| Kraj pochodzenia | EG |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Grubość | 0.8 cm |
| Długość włosia dywanu | Krótkie włosie |
| Waga | 3.3 kg |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Welur) |
| Kolekcja | Adventures |
| Wzór | Kropki |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 1550 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Właściwości | Odpowiednie do robotów sprzątających/odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką/czyszczenie punktowe/odkurzać regularnie/tylko czyszczenie profesjonalne |
| Materiał tylnej strony | Lateks/poliester/juta |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Kolor | Kremowy/kolorowy |
| Producent | Hanse Home |
Recenzje
Opinie użytkowników
Bardzo fajny dywan, idealny do pokoju dziecięcego. Jest płaski, nie włochaty, dobrze się odkurza i nie brudzi się aż tak :)
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Podobne produkty

Dywan dziecięcy Adventures – Zabawne kolorowe kropki na kremowym tle 120 cm x 170 cm Atest Oeko-Tex
Klasyczna, naturalna
W magazynie
Ręcznie tuftowany dywan dziecięcy z wełny Savannah
W magazynie
Ręcznie tuftowany dywan dziecięcy z wełny Savannah
W magazynie
Dywan Prostokątny 125x170 Cm Z Bawełny Jankiel Kids Pszenica Brązowa - Sklum
W magazynie
Dywan dziecięcy w żółtym kolorze Malu
W magazynie
Okrągły dywan Deer
Okrągła
W magazynie
Dywan dziecięcy Eve A z motywem lwa
W magazynie
Dywan Skandi Kids Króliczek różowy koło 150x150 Koło
W magazynie
Dywan dziecięcy Play gwiazdka szara 80 cm x 120 cm
W magazynie
Okrągły Dywan Ø125 Cm Z Bawełny Cinder Kids Gris Nube - Sklum
Okrągła
W magazynie
Dywan dziecięcy Lucky chmurki kolorowe 80 cm x 150 cm
Naturalna
W magazynie
Dywanik dla dzieci ARLEKIN, 120 x 170 cm
Dla dziewczynek, zabawowa, sztukowa
W magazynie
Kremowy dywan z frędzlami Theo
Prostokąt
W magazynie
Jasnoszary dziecięcy dywan ze słonikiem N7-C40
Prostokąt, poliestrowa
W magazynie
Ręcznie tuftowany dywan dziecięcy z wełny Savannah
W magazynie
Nieregularny Dywan 255x300 Cm Z Bawełny Istred Kolory Naturalne - Sklum
Naturalna
W magazynie
Ręcznie tkany dywan dziecięcy z juty Pippa
W magazynie
Ręcznie tuftowany dywan dziecięcy z bawełny Malu
Bawełniana
W magazynie
Ręcznie tuftowany dywan z wełny Theo
Wełniana
W magazynie
Kremowy dywan dziecięcy 140x200 cm Play – Ayyildiz Carpets
140×200 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
Biało-turkusowy dywan dziecięcy S3-W46
Prostokąt, polipropylenowa
W magazynie
Dywan dziecięcy Eve D z motywem misia
W magazynie
Dziecięcy dywan z kolorowymi frędzlami Malu
W magazynie
Dywan Prostokątny 125x170 Cm Z Bawełny Jankiel Kids Curry Żółty - Sklum
W magazynie
Różowy dywan dziecięcy z frędzlami Levi
W magazynie
Mata Do Zabawy 160x160cm Dla Dziecka Chmurka Składana, Welurowa, Jasnoróżowa - Meowbaby®
Poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
Beżowy dywan do pokoju dziecięcego Momo
Okrągła
W magazynie
Dywan Merlin Parasolki szare i różowe 133x190 Prostokąt
Prostokąt
W magazynie
Dywan dziecięcy z frędzlami Momo
W magazynie
Dywan pluszowy dziecięcy Caty misio różowy 80 cm x 100 cm
W magazynie
Prostokątny dywan dziecięcy Eve G
W magazynie
Okrągły dywan dla malucha z bawełny Malu
Okrągła
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Marmurowa deska do krojenia 21x31 cm Marmore – Premier Housewares
Kwadratowa

Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Obrazy zestaw 3 szt. 15x15 cm – Wallity
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
12-częściowy zestaw kremowych naczyń z kamionki Bonami Selection Malia
W magazynie
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Zielono-szary dywan Flair Rugs Cosmos, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Ciemnoszary dywan dziecięcy 120x170 cm Gameplan – Hanse Home
120×170 cm, dla chłopców, klasyczna
W magazynie










