




Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Beżowy dziecięcy dywan do zabawy 120x170 cm Clown – Universal
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 170 cm |
| Rodzaj | Zabawowy |
|---|---|
| Kształt | Prostokąt |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen/poliester |
| Długość włosia | 14 mm |
| Długość włosia dywanu | Średnie włosie |
| Waga | 4.08 kg |
| Długość | 170 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Łączony) |
| Kolekcja | Clown |
| Wzór | Strukturalny |
| Design | Nowoczesny/skandynawski |
| Jakość | Extra |
| Gęstość | 243200 punkty/m² |
| Gęstość tkaniny | Średnia |
| Właściwości | Odpowiednie do robotów sprzątających/odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką/odkurzać regularnie |
| Materiał tylnej strony | Juta |
| Specyfikacja materiału | 50% polipropylen/50% poliester |
| Kolor | Beżowy |
| Producent | Universal |
Opinie użytkowników
Bardzo przyjemny i ładny dywan dziecięcy.
Dywan wygląda świetnie, tylko zdjęcie przedstawia go w odbiciu lustrzanym... traktor jest po prawej stronie...

Prostokąt, polipropylenowa
W magazynie

Zabawowa
W magazynie
Prostokąt
W magazynie
Prostokąt, polipropylenowa
W magazynie
Prostokąt, poliestrowa
W magazynie
Naturalna
W magazynie


⌀ 140 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie

Dla dziewczynek, okrągła, naturalna
W magazynie
⌀ 100 cm, jutowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Prostokąt, poliestrowa
W magazynie
Naturalna
W magazynie
Naturalna
W magazynie
Klasyczna, prostokąt, kwadrat
W magazynie

Prostokąt, polipropylenowa
W magazynie
Okrągła, naturalna
W magazynie
Prostokąt, polipropylenowa
W magazynie

Dla dziewczynek
W magazynie
Okrągła, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
Prostokąt
W magazynie
⌀ 100 cm
W magazynie


Dla dziewczynek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Zabawowa, sztukowa, syntetyczna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Okrągła
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
Szklana, na długie świece, wewnętrzna
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie
Drzewka i drapaki dla kotów
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie


Zestawy, na kieliszki
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
11×29×14 cm, zestaw, tekstylna
W magazynie
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie