



Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Dzięki żeliwnemu materiałowi patelnia może utrzymywać, a następnie równomiernie rozprowadzać ciepło, zapewniając najlepsze wyniki gotowania. Jej powierzchnia jest pokryta olejem, który tworzy naturalną powłokę nadającą patelni idealne właściwości do smażenia. Warto wiedzieć: Żeliwo nie nadaje się do gotowania kwaśnych potraw. Powinno być również używane wyłącznie w połączeniu z drewnianymi, plastikowymi lub silikonowymi naczyniami kuchennymi. Zawsze podnoś patelnię podczas przenoszenia, nigdy nie przesuwaj jej po powierzchni, ponieważ może to spowodować zarysowania. Myj patelnię ręcznie, używając gorącej wody. Należy pamiętać, że detergenty mogą usunąć naturalną powłokę. Przed przechowywaniem upewnij się, że jest całkowicie sucha.
| Średnica: | 23 cm |
|---|
| Materiał | Żeliwo |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Zastosowanie | Elektryczne, Gazowe |
| Przeznaczone na | Płyty na naleśniki |
| Zestawy | Sztukowe |
| Maksymalna temperatura | 250 °C |
| Materiał rękojeści | Żeliwo |
| Rodzaj | Do racuchów |
| Kształt | Okrągły |
| Waga | 1.8 kg |
| Długość | 36.5 cm |
| Jakość | Extra |
| Instrukcja | Nieodpowiednie do zmywarki/odpowiednie do piekarnika/odpowiednie na indukcję |
| Właściwość | Niska |
| Material | Żeliwo |
| Producent | Holm |
Opinie użytkowników
Bardzo dobre👍 Moje dzieci są zachwycone tymi mini naleśnikami 👍

Gazowa, aluminium, elektyczna
W magazynie
Żeliwna, gazowa, elektyczna
W magazynie
Gazowa, z pokrywką, wok
W magazynie
Gazowa, wok, aluminium
W magazynie
Gazowa, z pokrywką, aluminium
W magazynie
Gazowa, z pokrywką, grillowa
W magazynie
Wok, stal nierdzewna, indukcja
W magazynie
Gazowa, grillowa, aluminium
W magazynie
Gazowa, grillowa, aluminium
W magazynie
Gazowa, aluminium, elektyczna
W magazynie
⌀ 28 cm, żeliwna, gazowa
W magazynie
Żeliwna
W magazynie
Aluminium
W magazynie
Gazowa, aluminium, elektyczna
W magazynie
Aluminium
W magazynie
Z pokrywką, na naleśniki, stal nierdzewna
W magazynie
Z pokrywką
W magazynie
Gazowa, grillowa, aluminium
W magazynie
Aluminium
W magazynie
Stal nierdzewna, aluminium, indukcja
W magazynie
Gazowa, na naleśniki, aluminium
W magazynie
Żeliwna, gazowa, pieczenie w piekarniku
W magazynie
Gazowa, aluminium, elektyczna
W magazynie
Gazowa, aluminium, elektyczna
W magazynie
Gazowa, aluminium, elektyczna
W magazynie
Gazowa, na naleśniki, aluminium
W magazynie
Gazowa, wok, aluminium
W magazynie
Gazowa, grillowa, aluminium
W magazynie
Gazowa, aluminium, elektyczna
W magazynie
Gazowa, grillowa, aluminium
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Gazowa, aluminium, elektyczna
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Metalowa
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie

Do gniazdka
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, nowoczesna

⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Ceramiczna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Wolno stojąca

203×26×35 cm, prosta
W magazynieDostawa gratis
80×218×102 cm, rozkładana, skandynawska
W magazynie

Wieszaki na papier toaletowy i szczotki, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
52×200 cm, do pokoju, chodniki
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie