Produkty, które mogą Ci się spodobać
Historia cen
- 29.04.2026 - 134,29 zł
- 17.04.2026 - 134,29 zł
- 10.03.2026 - 137,89 zł
- 5.03.2026 - 130,9 zł
- 24.02.2026 - 154 zł
- 20.02.2026 - 130,9 zł
- 16.02.2026 - 154 zł
- 14.02.2026 - 130,9 zł
- 5.02.2026 - 154 zł
- 25.11.2025 - 118,13 zł
- 21.11.2025 - 124,35 zł
- 11.11.2025 - 130,9 zł
- 7.11.2025 - 137,96 zł
- 1.11.2025 - 141,04 zł
- 28.10.2025 - 154 zł
- 25.10.2025 - 132,44 zł
- 20.10.2025 - 154 zł
- 14.10.2025 - 132 zł
- 7.10.2025 - 154 zł
- 3.10.2025 - 132 zł
- 1.10.2025 - 154 zł
- 26.09.2025 - 131 zł
- 16.09.2025 - 130,9 zł
- 16.09.2025 - 154 zł
- 15.09.2025 - 132 zł
- 12.09.2025 - 131 zł
- 29.08.2025 - 130,9 zł
- 24.08.2025 - 131 zł
- 19.08.2025 - 130,9 zł
- 15.08.2025 - 131 zł
- 14.08.2025 - 130,9 zł
- 30.07.2025 - 154 zł
- 25.07.2025 - 132 zł
- 15.07.2025 - 154 zł
- 11.07.2025 - 132 zł
- 8.07.2025 - 154 zł
- 26.06.2025 - 130,9 zł
- 20.06.2025 - 131 zł
- 10.06.2025 - 130,9 zł
- 6.06.2025 - 131 zł
- 27.05.2025 - 130,9 zł
- 23.05.2025 - 131 zł
- 20.05.2025 - 130,9 zł
- 16.05.2025 - 131 zł
- 13.05.2025 - 138,6 zł
- 9.05.2025 - 140 zł
- 2.05.2025 - 154 zł
- 30.04.2025 - 145,99 zł
- 25.04.2025 - 124 zł
- 22.04.2025 - 145,99 zł
- 18.04.2025 - 124 zł
- 15.04.2025 - 145,99 zł
- 10.04.2025 - 126 zł
- 25.03.2025 - 145,99 zł
- 20.03.2025 - 126 zł
- 14.03.2025 - 145,99 zł
- 11.03.2025 - 147 zł
- 10.03.2025 - 157 zł
- 5.03.2025 - 135 zł
- 26.02.2025 - 157 zł
- 22.02.2025 - 135 zł
- 15.02.2025 - 157 zł
- 13.02.2025 - 135 zł
- 11.02.2025 - 157 zł
- 10.02.2025 - 135 zł
Opis produktu
Kremowy okrągły dywan odpowiedni do prania ø 80 cm Comfort – Mila Home
Wymiary
| Średnica: | 80 cm |
|---|
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Rodzaj | Gotowe |
| Wysokość włosu | Średni włos |
| Twarz | Okrągłe |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Skład i rodzaj materiału | Poliester |
| Grubość | 0.8 cm |
| Długość włosia dywanu | Bez włosia |
| Kształt | Okrągły |
| Waga | 1.6 kg |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Wykończenie | Błyszczące/nadruk cyfrowy |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Kolekcja | Simple Arch |
| Wzór | Geometryczny |
| Design | Nowoczesny/skandynawski |
| Jakość | Special Week/Extra |
| Gęstość | 1900 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Średnia |
| Właściwości | Antypoślizgowy/odpowiednie do podgrzewanych podłóg/odpowiednie do robotów sprzątających/odpowiedni do prania |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 30°C/można prać w pralce/odkurzać regularnie |
| Materiał tylnej strony | Gumowy |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Kolor | Kremowy |
| Producent | Mila Home |
Recenzje
Opinie użytkowników
Dywan nie odpowiada opisowi. Średnica dywanu wynosi 77-79 cm. Rozumiem, że nie zawsze można osiągnąć dokładny wymiar, ale kształt mógłby być przynajmniej okrągły, a nie elipsowaty 😀 za takie pieniądze. Poza tym produkt wygląda ładnie.
Piękne dywany w super jakości
Dywanik nie jest biały, tylko taki brudno beżowy i bardzo perłowy - potrzebuję biało czarnego, a ten był bardziej beżowo brązowy ( nici w obszyciu).
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Polecamy

Dywan Universal Moar Hakuna, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan 160x230 cm Class – Universal
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Balaki, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
Dywan z juty prostokątny, 120 x 170 cm, pleciony
Do pokoju, jutowa, nowoczesna
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan odpowiedni na zewnątrz 160x230 cm Luna – Universal
160×230 cm, zewnętrzna, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Karia Abstract, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
Dywan Universal Moar Hakuna, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Szary dywan Universal Kasbah Gris, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, nowoczesna
Najlepsze produkty od Bonami

Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Ociekacz do naczyń Metaltex Felicia, 45x23 cm
W magazynie
Patelnia na naleśniki ze stali nierdzewnej ø 26 cm – Blomsterbergs
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Naturalny obrotowy organizer łazienkowy Moona – Umbra
Do gniazdka
W magazynie
Szary dywan Universal Kasbah Gris, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, nowoczesna

Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Szczotka do WC ceramiczna w kolorze matowej czerni Badi – Wenko
Ceramiczna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Deska do prasowania typu rękawnik 52x12 cm Leona – Wenko
Wolno stojąca

Czarny metalowy modułowy system półek 27x203,5 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, prosta
W magazynieDostawa gratis
Jasnozielona sztruksowa rozkładana sofa 218 cm Tori – Bonami Selection
80×218×102 cm, rozkładana, skandynawska
W magazynie
Chodnik Universal Sprinty Ceramics, 52x200 cm
52×200 cm, do pokoju, chodniki
W magazynie
Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
Biały/srebrny stojak na papier toaletowy ze szczotką ze stali nierdzewnej Rivazza – Wenko
Wieszaki na papier toaletowy i szczotki, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Suszarka na pranie Vario – Metaltex
137×78×68 cm
W magazynie


































































