






Wymiary 50×100 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Luksusowy frotte ręcznik QUEEN W ręczniku QUEEN się zakochasz. Jest wykonany w 100% z bawełny czesanej z ochroną przeciwbakteryjną. To oznacza, że bardzo dobrze wchłania wilgoć i zarówno jest delikatny i przyjemny dla skóry. Kolor kremowy i lila nadają ręczniku QUEEN luksusowy wygląd i dobrze pasuje do każdej łazienki. Bawełna o gramaturze 580 g/m2 jest w stanie wytrzymać częste pranie bez zmiany właściwości. Dołączona do ręczniku jest pętelka do zawieszania, która znajduje się w środku krótszej strony. Ręcznik w rozmiarach 50 x 100 cm z luksusowym damskim szlafrokiem i ręcznikiem kąpielowym QUEEN tworzą piękny zestaw prezentowy. ✔ 3 błędy przy wyborze ręczników ✔ Nie wiesz, jaki materiał będzie dla ciebie najlepszy?
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 100 cm |
| Materiał | Bawełna |
|---|---|
| Zestawy | Zestawy |
| Gramatura | 580 g / m² |
| Rozmiar | 50 x 100 cm |
| Właściwości | Z koronką, Oczko do wieszania |
| Pozostałe | Ochrona antybakteryjna MICROBAN |
| Certyfikat jakości | Microban, OEKO-TEX Standard 100, Recycled 100, TSE |
| Size_system | EU |
| Gwarancja | 5 lat + Dożywotnia gwarancja na kolor |
| Symbole prania | Produkt nie może być wybielany, Produktu nie należy czyścić chemicznie. Nie należy usuwać plam rozpuszczalnikami organicznymi, Prasowanie w maksymalnej temperaturze żelazka 150 ° C, Maksymalna temperatura 40 °C, Produkt można suszyć w pralce bębnowej w niższej temperaturze suszenia |
| Producent | Soft Cotton |
| Ocena produktu | Ocenić produkt i napisać recenzję mogą wyłącznie zarejestrowani klienci Soft Cotton, którzy zakupili produkt. |

Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, jednokolorowa
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
Lniana, bawełniana, bambusowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
30×50 cm, bawełniana, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
Lniana, bawełniana, bambusowa
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Lniana, bawełniana, bambusowa
W magazynie
Lniana, bawełniana, bambusowa
W magazynie
60×110 cm, bawełniana
W magazynie

70×140 cm, bawełniana
W magazynie
60×110 cm, bawełniana
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
Lniana, bawełniana, bambusowa
W magazynie
Lniana, bawełniana, bambusowa
W magazynie
Zestawy, bawełniana
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie

50×100 cm, bawełniana
W magazynie
75×150 cm, zestawy, bawełniana
W magazynie
50×100 cm, szybkoschnąca, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie