





Wymiary 93×48×61 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Aksamitna tkanina: Niebieska Metal: Czarna Wymiary Szerokość: 48,5 cm Szerokość siedziska: 46 cm Głębokość: 61 cm Głębokość siedziska: 46 cm Wysokość: 93,5 cm Wysokość siedziska: 49,5 cm Wysokość siedziska: 7 cm Waga: 5,2 kg Udźwig: 120 kg
| Szerokość: | 48 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 61 cm |
| Wysokość: | 93 cm |
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Materiał siedziska | Materiał |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Wysokość siedziska | 49,5 cm |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Wzór | Dwukolorowy |
| Waga | 5,2 kg |

76×46 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
87×44×50 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
87×53×65 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
90×43×51 cm, tapicerowana, składana
Do wysłania za 1 tydzień
87×53×64 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
88×53×65 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
87×44×50 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna

96×50×50 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
Dostawa gratis
Industrialna, materiałowa

Metalowa, industrialna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna

83×54×61 cm, tapicerowana, z podłokietnikami
Do wysłania za 1 tydzień
87×58×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
85×62×75 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, industrialna

81×53×59 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
76×49×54 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie

Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynie
Industrialna, materiałowa

91×56×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa

Metalowa, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
88×45×55 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
88×58×58 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Industrialna, materiałowa

88×51×50 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
86×45×54 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
88×44×40 cm, drewniana, metalowa
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie