





Wymiary 82×48×55 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał krzeseł Plastik: Beżowy Ekoskóra: Beżowy Polipropylen: Czarny Wymiary krzesła Szerokość: 48 cm Głębokość siedziska: 43 cm Głębokość: 55,5 cm Wysokość: 82,5 cm Wysokość siedziska: 45,5 cm Wysokość oparcia: 37 cm Obciążenie: 100 kg Waga: 4,4 kg Specyfikacja Ergonomiczny kształt oparcia i siedziska Tapicerowane siedzisko z pokryciem z ekoskóry Solidna podstawa odporna na zarysowania Prosty, minimalistyczny i ponadczasowy design Wykorzystując trwałe materiały, wnosisz do przestrzeni charakterystyczny skandynawski charakter. Styl inspirowany skandynawską przyrodą jest przyjemny dla oka i duszy. Przestronne wnętrza są pełne światła, delikatnych kolorów i świeżych materiałów. Lekkość zachęca do odpoczynku i spędzania czasu z przyjaciółmi czy rodziną. Styl skandynawski dodatkowo stawia na funkcjonalność i użyteczność, co docenisz nie tylko w kuchni. Jadalnie i kuchnie są przestronne i wypełnione wysokiej jakości, prosto ukształtowanymi meblami. Beżowe krzesło BALI MARK podkreśla elegancję i komfort twojego wnętrza. Uwaga: Produkt nie jest przeznaczony do celów komercyjnych, tylko do użytku domowego.
| Szerokość: | 48 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Tapicerowane | Tak |
|---|---|
| Styl | Skandynawski |
| Materiał | Plastik |
| Materiał siedziska | Materiał, Plastik |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Plastik |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Nośność | 100 kg |
| Materiał obicia | Eko skóra |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Pikowana |
| Wysokość siedziska | 45,5 cm |
| Zestawy | Pojedyncze |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Wzór | Dwukolorowy |
| Wysokość oparcia | 37 cm |
| Kształt oparcia | Zaokrąglona |
| Waga | 4,4 kg |

86×53×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
88-94×53×65 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Skandynawska
W magazynie

Nowoczesna, industrialna, materiałowa
Dostawa gratis
87×53×65 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
82×48×55 cm, tapicerowana, plastikowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna

76×50×57 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
88×45×55 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
76×50×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
96×50×50 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie

76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
88×50×58 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
85×58×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
85×52×58 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana, skórzana, skandynawska
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie
87×58×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
83×55×45 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
81×53×59 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
Dostawa gratis
Z podłokietnikami
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, skandynawska
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie


93×53×64 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
85×48×46 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana, z podłokietnikami
W magazynie
Materiałowa


17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie