





Wymiary 91×79×56 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Tkanina: Raven szara 07 Ekoskóra: Szara nr 243 Metal: Czarny matowy Wymiary Szerokość górnej części oparcia: 62 cm Szerokość całkowita: 79 cm Głębokość siedziska: 56 cm Wysokość: 91 cm Wysokość siedziska: 45 cm Obciążenie maksymalne: 120 kg Waga: 20 kg Specyfikacja Obrót 360° Dostarczany w częściach do montażu
| Szerokość: | 79 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 56 cm |
| Wysokość: | 91 cm |
| Funkcje | Obrotowe |
|---|---|
| Materiał | Materiał |
| Materiał obicia | Tkanina, Eko skóra |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Nośność | 120 kg |
| Nogi | Metal |
| Rozkładana | Nie rozkładana |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Właściwości | Obrotowe |
| Widok ar | Tak |

59×38×65 cm, obrotowa, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, retro, wysoka
Dostawa gratis
49×63×71 cm, z podnóżkiem, bujana
W magazynieDostawa gratis
Z podnóżkiem, nowoczesna, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
44×69×71 cm, obrotowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Z podnóżkiem, wysoka
W magazynie
Z podnóżkiem, bujana, obrotowa
Dostawa gratis
Obrotowa, nowoczesna, regulowana
W magazynieDostawa gratis
37×70×113 cm, rozkładana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
106×74×99 cm, wysoka, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Regulowana, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Z podnóżkiem, nowoczesna, regulowana
W magazynieDostawa gratis
66×67×74 cm, z podnóżkiem, obrotowa
W magazynieDostawa gratis
Bujana, nowoczesna, regulowana
W magazynie
Uszak, nowoczesna, retro
Dostawa gratis
Obrotowa, regulowana, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Regulowana
W magazynieDostawa gratis
Obrotowa, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Bujana, skandynawska, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Bujana, skórzana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Z podnóżkiem, nowoczesna, retro
Dostawa gratis
27×68×106 cm, rozkładana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynie
27×59×84 cm, bujana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Z podnóżkiem, uszak, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Obrotowa, nowoczesna, materiałowa

Rozkładana
W magazynie

Rozkładana, nowoczesna, wysoka
Dostawa gratis
90×76×75 cm, materiałowa
W magazynie
Z podnóżkiem, regulowana, fotele TV
W magazynieDostawa gratis

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie