

Wymiary 90×76×75 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Luksusowy Beżowy fotel relaksacyjny AMBER 1 w swojej linii rodowej ma estetykę, atrakcyjny ponadczasowy design, wysoką jakość wykonania i wiele więcej. Fotel został stworzony do chwil zasłużonego odpoczynku i relaksu. Jakość wykonania i użyte materiały są na to najlepszym dowodem. Beżowy materiałowy pokrowiec fotela AMBER 1 jest bardzo praktyczny i doskonale komponuje się z każdym wnętrzem. Świetnie pasuje zarówno do nowoczesnego, jak i tradycyjnego wystroju. Drewniane nóżki z drewna bukowego tworzą przytulne wrażenie. Nasz tip: Potrzebujesz innego koloru tapicerki? Żaden problem. W ofercie mamy kilka wariantów kolorystycznych. Materiał Tkanina: Beżowa - Linea 3 Drewno: Buk Wymiary Szerokość: 76 cm Głębokość siedziska: 55 cm Głębokość całkowita: 75 cm Wysokość: 90 cm Wysokość siedziska: 42 cm Udźwig: 120 kg Specyfikacja Dostarczane w formie do montażu
| Szerokość: | 76 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Materiał | Materiał |
|---|---|
| Rodzaj oparcia pleców | Wysoka |
| Styl | Nowoczesny |
| Dekor drewna | Buk |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Nośność | 120 kg |
| Rozkładana | Nie rozkładana |
| Miejsce do przechowywania | Bez miejsca do przechowywania |
| Nogi | Drewno |
| Waga | 120 kg |

Nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana, wysoka, skandynawska
Dostawa gratis
106×78×98 cm, na nóżkach, materiałowa
W magazynieDostawa gratis

Obrotowa
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie
Bujana, skórzana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, retro
W magazynie
Uszak, nowoczesna, niska
W magazynieDostawa gratis
Obrotowa
W magazynieDostawa gratis
Z podnóżkiem, regulowana, wysoka
W magazynieDostawa gratis
41×66×76 cm
W magazynieDostawa gratis
90×76×75 cm, materiałowa
W magazynie

Uszak, bujana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Obrotowa, nowoczesna
W magazynie
Uszak, bujana, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana, wysoka, głębokość
Dostawa gratis
77×100×86 cm, na nóżkach, eko skóra
W magazynieDostawa gratis
Uszak, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Uszak, nowoczesna, retro
W magazynie

Nowoczesna, retro
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Obrotowa, skórzana, skóra ekologiczna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, nowoczesna, retro
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, materiałowa
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, wysoka
Dostawa gratis


17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie