









Wymiary 84×102×109 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wygląd Specyfikacja: Rozkładane krzesło Kolor: Ciemnoszary Obicie: POCO 05 Materiał Skład obicia: 100% Poliester Materiał obicia: Gładka tkanina Materiał nóg: Plastik Rama: Drewno Typ pianki: Pianka T25 Wymiary Szerokość całkowita: 102 cm Głębokość całkowita: 109 cm Głębokość siedziska: 70 cm Wysokość: 84 cm Wysokość siedziska: 34 cm Wysokość nóg: 2 cm Powierzchnia do spania: 79 x 190 cm Przestrzeń przechowywania: 72 x 64 x 13 cm Udźwig: 90 kg Waga: 45 kg Wymiary opakowania: 102 x 82 x 100 cm Wyposażenie Przestrzeń przechowywania: Tak Łóżkowa aranżacja: Tak Dodaj swojemu domowi przytulność z krzesłami w eleganckim stylu skandynawskim. Praktyczne rozkładane krzesła doskonale sprawdzą się w mniejszych przestrzeniach, gdzie pomogą zaoszczędzić miejsce, jednocześnie tworząc wygodny kącik do odpoczynku. Powierzchnia z przyjemnych i trwałych materiałów nada wnętrzu nowoczesny wygląd. Zapewnij sobie wygodę i relaksuj się w stylu.
| Szerokość: | 102 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 109 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Materiał | Materiał |
| Kolor | Szara |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
| Nóżki | Z nóżkami |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Rozkładana | Rozkładana |
| Miejsce do przechowywania | Z miejscem do przechowywania |
| Wielkość | Dla jednej osoby |
| Wysokość siedziska | 34 cm |
| Wysokość nóg | 2 cm |
| Powierzchnia spania | 79 x 190 cm |
| Widok ar | Tak |

Nowoczesna, retro
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, retro
W magazynie

Nowoczesna, retro
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, wysoka
W magazynie
Z podnóżkiem, uszak, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, materiałowa
W magazynie
Rozkładana, skórzana, nowoczesna
W magazynie
103×77 cm, regulowana, wysoka
W magazynie
Nowoczesna, retro, wysoka
W magazynie
83×105×90 cm, rozkładana, regulowana
Do wysłania za 1 tydzień
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie
97×79 cm, uszak, nowoczesna
W magazynie
Uszak, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, wysoka
W magazynie
Uszak, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, wysoka, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, wysoka, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
90×76×75 cm, materiałowa
W magazynie
55×67×76 cm, fotele TV
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, wysoka
W magazynie
41×67 cm, nowoczesna, regulowana
W magazynie
Z podnóżkiem, uszak, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Z podnóżkiem, uszak, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna
W magazynie
Bujana
W magazynieDostawa gratis
Z podnóżkiem, nowoczesna, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, retro, wysoka
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie