




Wymiary 84×132×82 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1126 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Tkanina: 100% poliester - AT 100-30 Drewno: Sosnowe Sklejka Piana Wymiary Szerokość: 132 cm Głębokość: 82 cm Głębokość siedziska: 51 cm Wysokość siedziska: 44 cm Wysokość całkowita: 84 cm Wysokość nóżek: 20 cm Waga: 28 kg Wymiary opakowania: 38 x 108 x 78 cm (s x d x w) Specyfikacja Odłączane poduszki Nie wybielać Prasować w temperaturze do 110 °C, prasowanie z parą może spowodować nieodwracalne uszkodzenia Profesjonalne chemiczne czyszczenie w tetrachloroetylenie i wszystkich rozpuszczalnikach wskazanych dla symbolu F, delikatny proces Dostarczane w zestawie do montażu
| Szerokość: | 132 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 82 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Wielkość | Dwuosobowe |
|---|---|
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Materiał ramy | Drewno |
| Kolor | Szara |
| Nóżki | Z nóżkami |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Materiał nóg | Drewno |
| Rozkładana | Nie rozkładana |
| Miejsce do przechowywania | Bez miejsca do przechowywania |
| Kształt | Sofy |
| Nośność | 240 kg |
| Wysokość nóżek | 20 cm |
| Głębokość siedziska | 51 cm |
| Waga | 28 kg |

84×182×82 cm, drewniana, materiałowa
W magazynie
Trzyosobowa, drewniana
W magazynie

Trzyosobowa, drewniana
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, drewniana
W magazynie
Skórzana, drewniana, skandynawska
W magazynie
Drewniana, z poduszkami
W magazynie
Dwuosobowa, nowoczesna, drewniana
W magazynie
65×124×68 cm, rozkładana, dwuosobowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie

Drewniana, rustykalna, wysoka
W magazynie
Drewniana, rustykalna, materiałowa
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, wysoka
W magazynie
Materiałowa, niska
W magazynie
Drewniana
W magazynie
58×30×119 cm, drewniana, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Dwuosobowa, drewniana, materiałowa
W magazynie
Rozkładana, dwuosobowa, skandynawska
W magazynie
Rozkładana, materiałowa, wysoka
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie

Nowoczesna, drewniana, wysoka
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Drewniana, rustykalna, wysoka
W magazynie


17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
Bawełniana
W magazynie