










Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 97,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel flanelowa Golden Xmas Night naszej marki 4Home wprowadzi do sypialni ciepłą atmosferę Świąt Bożego Narodzenia i sprawi, że każda noc będzie magicznym przeżyciem. Na białym tle rozciągają się złote gwiazdki, ozdoby, choinki i płatki śniegu wdelikatnych odcieniach szarości, które przywodzą na myśl radosne chwile świątecznego czasu. Pościel wygląda uroczyście, a jednocześnie przytulnie – tak jakbyś wieczorem kładł się do miękkiego łóżka i otaczała Cię woń ciasteczek i trzask drewna w kominku. Materiał wykonany 100% z flaneli bawełnianej o większej gramaturze 140 g/m² jest miękki, ciepły i przyjemny w dotyku. Delikatnie czesana powierzchnia tworzy miękkość, która zachęca do otulenia się i zapewnia doskonały komfort podczas chłodnych zimowych nocy. Pościel jest oddychająca, a jednocześnie utrzymuje ciepło, dzięki czemu będziesz wypoczęty i przyjemnie rozgrzany. Dzięki certyfikatowi OEKO-TEX Standard 100 masz pewność, że materiał jest bezpieczny dla zdrowia i odpowiedni nawet dla wrażliwej skóry. Praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny ułatwia codzienne użytkowanie. Konserwacja jest prosta – pościel można prać w temperaturze 40°C, suszyć w suszarce i prasować w temperaturze do 150°C. Wymiary 160 × 200 cm i 70 × 80 cm są odpowiednie do łóżka pojedynczego. Główne zalety produktu ciepła i miękka 100% flanela bawełniana oryginalny motyw świąteczny ze złotymi elementami wyższa gramatura 140 g/m² dla maksymalnego komfortu w zimie certyfikat OEKO-TEX Standard 100 – bezpieczny dla zdrowia zapięcie na zamek błyskawiczny ułatwiające zakładanie możliwość prania w temperaturze 40°C i suszenia w suszarce Zawartość opakowania 1× poszwa na kołdrę 160 × 200 cm 1× poszewka na poduszkę 70 × 80 cm
| Szerokość: | 160 cm |
|---|
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Flanel |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Bożonarodzeniowe, Gwiazdy |
| Kolor | Biała |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 140 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 160 x 200 cm, 70 x 80 cm |
| Rozmiary kołdry | 160 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 80 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

140×200 cm, w serduszka, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jesienna, kropki, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, zwierzęta, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
220×200 cm, kwiaty, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×200 cm, kwiaty, łóżko jednoosobowe
W magazynie
160×200 cm, kwiaty, łóżko jednoosobowe
W magazynie
160×200 cm, kwiaty, łóżko jednoosobowe
W magazynie
200×220 cm, w serduszka, łóżko dwuosobowe
W magazynie
140×200 cm, w paski, kwiaty
W magazynie
160×200 cm, kwiaty, łóżko jednoosobowe
W magazynie
160×200 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
160×200 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
140×200 cm, w paski, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
160×200 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
160×200 cm, kwiaty, łóżko jednoosobowe
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W paski, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
140×200 cm, kropki, łóżko jednoosobowe
W magazynie
W serduszka, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie