Beżowy dywan dziecięcy 120x170 cm Animal Park – Hanse Home
Wymiary 120×170 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzje- miękki i przyjemny materiał (17%)
- ładny wygląd (17%)
- rozmazane lub nieczytelne wzory (58%)
- kolory ciemniejsze niż na zdjęciu (50%)
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 152,79 zł
Historia cen
- 26.04.2026 - 162,34 zł
- 17.04.2026 - 162,34 zł
- 15.04.2026 - 152,79 zł
- 19.03.2026 - 155,54 zł
- 10.03.2026 - 165,35 zł
- 5.03.2026 - 155,54 zł
- 5.03.2026 - 155,55 zł
- 24.02.2026 - 182,99 zł
- 20.02.2026 - 155,54 zł
- 16.02.2026 - 182,99 zł
- 14.02.2026 - 155,54 zł
- 27.01.2026 - 182,99 zł
- 28.11.2025 - 147,76 zł
- 11.11.2025 - 155,54 zł
- 7.11.2025 - 159,63 zł
- 1.11.2025 - 163,29 zł
- 1.11.2025 - 182,99 zł
- 20.10.2025 - 146,39 zł
- 9.10.2025 - 146 zł
- 8.10.2025 - 139 zł
- 7.10.2025 - 174 zł
- 3.10.2025 - 150 zł
- 1.10.2025 - 174 zł
- 26.09.2025 - 148 zł
- 16.09.2025 - 147,9 zł
- 16.09.2025 - 174 zł
- 12.09.2025 - 150 zł
- 29.08.2025 - 174 zł
- 24.08.2025 - 150 zł
- 19.08.2025 - 174 zł
- 15.08.2025 - 150 zł
- 15.08.2025 - 141 zł
- 30.07.2025 - 164 zł
- 25.07.2025 - 141 zł
- 15.07.2025 - 164 zł
- 15.07.2025 - 139,4 zł
- 11.07.2025 - 139 zł
- 8.07.2025 - 139,4 zł
- 3.07.2025 - 164 zł
- 26.06.2025 - 139,4 zł
- 20.06.2025 - 139 zł
- 17.06.2025 - 139,4 zł
- 6.06.2025 - 139 zł
- 27.05.2025 - 139,4 zł
- 23.05.2025 - 139 zł
- 20.05.2025 - 139,4 zł
- 16.05.2025 - 139 zł
- 13.05.2025 - 147,6 zł
- 9.05.2025 - 149 zł
- 30.04.2025 - 164 zł
- 25.04.2025 - 139 zł
- 18.04.2025 - 131 zł
- 15.04.2025 - 164 zł
- 10.04.2025 - 141 zł
- 25.03.2025 - 164 zł
- 20.03.2025 - 141 zł
- 26.02.2025 - 123 zł
- 26.02.2025 - 164 zł
- 22.02.2025 - 141 zł
- 15.02.2025 - 164 zł
- 13.02.2025 - 141 zł
- 11.02.2025 - 164 zł
- 10.02.2025 - 141 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Beżowy dywan dziecięcy 120x170 cm Animal Park – Hanse Home
Wymiary
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 170 cm |
Specyfikacje
| Rodzaj | Klasyczne |
|---|---|
| Kształt | Prostokąt |
| Kolor | Beżowa |
| Kraj pochodzenia | EG |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Grubość | 0.8 cm |
| Długość włosia dywanu | Krótkie włosie |
| Waga | 2.6 kg |
| Długość | 170 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Welur) |
| Kolekcja | Adventures |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Basic/Back To School |
| Gęstość | 1100 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg/odpowiednie do robotów sprzątających |
| Pielęgnacja | Czyszczenie punktowe/odkurzać regularnie/czyścić za pomocą piankowego środka czyszczącego, odpowiedniego dla tego typu |
| Materiał tylnej strony | Polipropylen |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Producent | Hanse Home |
Recenzje
Klienci najczęściej wspominają
- miękki i przyjemny materiał (17%)
- ładny wygląd (17%)
- łatwy zwrot produktu (8%)
- rozmazane lub nieczytelne wzory (58%)
- kolory ciemniejsze niż na zdjęciu (50%)
- nieprzyjemny zapach (8%)
Opinie użytkowników
Wzory są pikselowane, nieczytelne. Dywan jest ciemniejszy niż na zdjęciu. Nie spodobał mi się, więc go odesłałem, co było bardzo łatwe.
Obrazy na dywanie są rozmazane, nie można rozpoznać, o jakie zwierzęta chodzi. Kolor dywanu jest również znacznie ciemniejszy niż na zdjęciu. Nie kupiłabym go ponownie.
Wzór trochę rozmazany
Niestety dywan tak strasznie śmierdzi, że cały czas znajduje się na tarasie. Nic nie działa, zapach pozostaje.
Ładny dywan w delikatnych kolorach.
Podobne produkty

Dywan dziecięcy Safari Adventures – Zwierzęcy Park krem-brąz-szary 120 cm x 170 cm Atest
Naturalna
W magazynie
Dywan dziecięcy Adventures – Słodki Lew koło 100 cm x 100 cm Atest Oeko-Tex
Naturalna
W magazynie
Dywan dziecięcy Coco Dinozaury kremowe 80 cm x 150 cm
Prostokąt
W magazynie
Kremowy dywan dziecięcy 120x170 cm Animal Safari – Hanse Home
120×170 cm, dla chłopców, klasyczna
W magazynie
Dywan dziecięcy Safari Adventures – Zwierzęta 120 cm x 170 cm Atest Oeko Tex
Dla dziewczynek, naturalna
W magazynie
Beżowy dywan dziecięcy ø 140 cm Animal Party – Hanse Home
⌀ 140 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
Okrągły dywan dziecięcy z motywem kosmosu Apollo
Okrągła
W magazynie
Dywan dziecięcy Coco Alfabet kremowo - beżowy koło 120 cm x 120 cm
Zabawowa, naturalna
W magazynie
Dziecięcy dywan do zabawy odpowiedni do prania ø100 cm Furry World – Mila Home
⌀ 100 cm, zabawowa, prostokąt

Dywan dziecięcy Safari Adventures – Zwierzęta Koło 100 cm x 100 cm Atest Oeko Tex
Okrągła, naturalna
W magazynie
Kremowy dywan dziecięcy 120x170 cm Beats – Universal
120×170 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
Dywan dziecięcy Kids Miś na chmurce niebieski 200 x 290
W magazynie
Dywan dziecięcy Kids Miś szaro-niebieski 80 cm x 150 cm
W magazynie
Dywan dziecięcy Coco Dinozaury beżowe 80 cm x 150 cm
W magazynie
Dywan dziecięcy Coco Dinozaury kremowe koło 120 cm x 120 cm
W magazynie
Niebieski młodzieżowy dywan w gwiazdki K8-G24
Prostokąt, polipropylenowa
W magazynie
Beżowy dywan 120x170 cm Balloon – Universal
120×170 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
Dywan Skandi Kids Lew szary koło 120x120 Koło
W magazynie
Dywan dziecięcy z motywem miasta Juno
W magazynie
Kremowy dywan dziecięcy w owieczki Shawn
W magazynie
Dywan dziecięcy Coco Alfabet kremowo - beżowy 80 cm x 150 cm
Zabawowa, prostokąt, naturalna
W magazynie
Dywan dziecięcy Gobi
W magazynie
Dywan Skandi Kids Lew beżowy koło 100x100 Koło
W magazynie
Dywan dziecięcy Gobi
W magazynie
Okrągły dywan z motywem tygrysa Savannah
Okrągła
W magazynie
Różowy dywan z zamkiem dla księżniczki Z4-C58
Prostokąt, poliestrowa
W magazynie
Prostokątny dywan dziecięcy Fabius
W magazynie
Dziecięcy dywan do zabawy odpowiedni do prania ø150 cm Big World – Mila Home
⌀ 150 cm, zabawowa, prostokąt
W magazynie
Dywan dziecięcy wykonany z juty Frieda
W magazynie
Turkusowy dywan dziecięcy w kształcie gwiazdki Dave
W magazynie
Dywan dziecięcy z motywem indiańskiego Tipi Juno
W magazynie
Dywan dziecięcy Coco Tipi Leśna Przygoda kremowy koło 120 cm x 120 cm
Zabawowa
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Marmurowa deska do krojenia 21x31 cm Marmore – Premier Housewares
Kwadratowa

Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Obrazy zestaw 3 szt. 15x15 cm – Wallity
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
12-częściowy zestaw kremowych naczyń z kamionki Bonami Selection Malia
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Zielono-szary dywan Flair Rugs Cosmos, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Beżowy puf z materiału bouclé Ejby – House Nordic
Skandynawska, prostokątna, okrągła
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 60x120 cm
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie








