




Wymiary 120×170 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 343,57 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zielono-beżowy dywan dziecięcy 120x170 cm Clown – Universal
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 170 cm |
| Dla kogo | Dla chłopców |
|---|---|
| Rodzaj | Klasyczne |
| Kształt | Prostokąt |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Skład i rodzaj materiału | Poliester/polipropylen |
| Długość włosia | 14 mm |
| Długość włosia dywanu | Średnie włosie |
| Waga | 4.08 kg |
| Długość | 170 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Łączony) |
| Kolekcja | Clown |
| Wzór | Strukturalny |
| Design | Skandynawski/nowoczesny |
| Jakość | Extra |
| Gęstość | 243200 punkty/m² |
| Gęstość tkaniny | Średnia |
| Właściwości | Odpowiednie do robotów sprzątających/odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką/odkurzać regularnie |
| Materiał tylnej strony | Juta |
| Specyfikacja materiału | 50% polipropylen/50% poliester |
| Kolor | Zielony/beżowy |
| Producent | Universal |

Dla dziewczynek, klasyczna, sztukowa
W magazynie

Naturalna
W magazynie
⌀ 78 cm, jutowa
W magazynie
120×170 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie

Okrągła
W magazynie
Jutowa
W magazynie
120×170 cm, dla chłopców, klasyczna
W magazynie

Naturalna
W magazynie
160×235 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
Naturalna
W magazynie

Prostokąt
W magazynie
Prostokąt
W magazynie
Naturalna
W magazynie

Prostokąt
W magazynie
Prostokąt
W magazynie
120×170 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
90×150 cm, dla dziewczynek, klasyczna
W magazynie

⌀ 100 cm
W magazynie
Zabawowa, naturalna
W magazynie

Okrągła
W magazynie
Naturalna
W magazynie




15×15 cm, zestawy
W magazynie
Kwadratowa

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie

43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie


24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
240×340 cm, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach