
Szara poszewka dekoracyjna z miękkiego weluru Werona
Prostokątna, nowoczesna
W magazynieWymiary 70×90 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% mikrofibra Kolor Biały Wymiary Szerokość: 70 cm Długość: 90 cm Specyfikacja Nie wybielać Nie suszyć w suszarce Zapięcie na zamek błyskawiczny
| Szerokość: | 70 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 90 cm |
| Zapinanie | Zamek błyskawiczny |
|---|---|
| Rozmiar poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecana temperatura prania | 40 °C |
| Długość | 90 cm |
| Zapięcie | Suwak |
| Pora roku | Całoroczne |
| Prążek | 2 cm |
| Motyw | Jednokolorowy, Paski |
| Materiał | Mikrofibra - poliester |
| Waga | 0,25 kg |
| Zestawy | Pojedyncza poszewka na poduszkę |

Prostokątna, nowoczesna
W magazynie
Prostokątna, nowoczesna, retro
W magazynie
Kwiaty, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
70×90 cm, na zamek
W magazynie

Retro, guziki, satyna
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa
W magazynie
Jednokolorowa
W magazynie
Jednokolorowa
W magazynie

Jednokolorowa
W magazynie

Prostokątna, nowoczesna, skandynawska
W magazynie

Kwiaty, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Jednokolorowa
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa
W magazynie
40×40 cm, lniana, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, wałki
W magazynie

Retro, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, nowoczesna
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, kwadratowa
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie

95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
30×30×30 cm, z wieczkiem
W magazynie
180×200 cm, mikropluszowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
54 cm, ⌀ 40 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Plażowa, bawełniana
W magazynie