





Wymiary ⌀ 25 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 28,04 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Silikonowa forma marki Orion ułatwi Ci pieczenie ulubionego deseru. Została wykonana z wytrzymałego silikonu, który jest odporny na temperatury od -40 °C do +220 °C. Dzięki elastycznemu materiałowi można ją łatwo złożyć i przechowywać bez zajmowania dużej ilości miejsca. Pieczenie w silikonowej formie jest szybkie i równomierne, a gotowe ciasto można łatwo wyjąć. Produkt można myć w zmywarce.
| Średnica: | 25 cm |
|---|
| Rodzaj | Na babkę |
|---|---|
| Materiał | Silikon |
| Kolor | Brązowa |
| Maksymalna temperatura | 220 °C |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Waga | 0.2 kg |
| Odpowiednie do | Do babki |
| Jakość | Basic |
| Instrukcja | Odpowiednie do zamrażarki/odpowiednie do zmywarki/odpowiednie do mikrofalówki |
| Material | Silikon |
| Producent | Orion |

Okrągła, metalowa, na tort
W magazynie
35×26 cm, okrągła, bożonarodzeniowa
W magazynie
17×29 cm, silikonowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Silikonowa
W magazynie
Metalowa, na ciasta, rozkładana
W magazynie
40×28 cm, metalowa
W magazynie
24×24 cm, metalowa, na tort
W magazynie

Okrągła
W magazynie39×27 cm, silikonowa
W magazynie27×39 cm, silikonowa
W magazynie
27×3 cm, silikonowa, na tort
W magazynie
Silikonowa
W magazynie
⌀ 12 cm, okrągła, metalowa
W magazynie
⌀ 28 cm
W magazynie


Okrągła
W magazynie


26×34 cm, bożonarodzeniowa, na słodycze
W magazynie
26×34 cm, bożonarodzeniowa, na słodycze
W magazynie

⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
Kwadratowa

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Metalowa
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie


25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
120×170 cm, dla chłopców, klasyczna
W magazynie