







Wymiary 40×90×60 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 385 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik kawowy prostokątny Naeska emanuje unikalnym designem i nowatorskim podejściem do aranżacji wnętrz. Prosta bryła idealnie komponuje się z nowoczesnymi i minimalistycznymi przestrzeniami mieszkalnymi. Stolik kawowy ze schowkiem przyciąga wzrok swoją prezencją, a także jest funkcjonalnym elementem salonu, który doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Stolik kawowy Naeska stanowi niezastąpiony element współczesnych aranżacji wnętrz, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników! Wymiary: szerokość: 90 cm, wysokość: 40 cm, głębokość: 60 cm Wykonanie: płyta laminowana o grubości 16 mm (mat) oraz płyta wiórowa akryl o grubości 16 mm (połysk), obrzeże ABS, nóżki: ślizgi, siłowniki gazowe, blat otwierany za pomocą wnęki z boku, ława posiada miejsce do przechowywania pod blatem, blat otwierany do góry Gwarancja: 24 miesiące Informacje: Dostawa nie obejmuje wniesienia. Kierowca dostarczy Twoje zamówienie do pierwszych drzwi. Produkty dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją do samodzielnego montażu. Parametry produktu takie jak wymiary lub kolorystyka nie podlegają zmianom. Towary dostępne wyłącznie w konfiguracjach prezentowanych w ofercie.
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 40 cm |
| Wykończenie powierzchni | Połysk, Mat |
|---|---|
| Kształt stołu | Prostokątne |
| Styl | Nowoczesny |
| Materiał blatu | Laminat |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Kolor | Szara |
| Typ mebla | Ławy |
| Kolorystyka | Szary, biały, czarny, Szary, biały, czarny, Szary, biały, czarny |
| Szuflady | Nie |
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Zestaw | Nie |
| Półki | Tak |
| Producent | MIRJAN24 |
Nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
40×100×50 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skandynawska, retro
W magazynie
Nowoczesna, rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, rustykalna
W magazynie
Rozkładana, regulacja wysokości
W magazynie
33×90×60 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Szklana

Nowoczesna, industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
40×90×56 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Rozkładana, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, kwadratowa, zestawy
W magazynie
Rozkładana, błyszcząca
W magazynie
10×66×110 cm, industrialna, retro
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
44×100×59 cm, metalowa, matowa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Rozkładana, metalowa, industrialna

Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Marmurowa, błyszcząca
W magazynieNowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, prostokątna, drewniane ogrodzenia

Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
40×85×55 cm, matowa, sosnowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, industrialna
W magazynie

Drewniana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, tapicerowana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, lustro, szafa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
76×24×24 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Lustro, wieszak, szafka na buty
W magazynieDostawa gratis

12-60×60-64×2-34 cm, nowoczesna, ławki
W magazynieDostawa gratis
Prosta
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, lustro, wieszak
W magazynieDostawa gratis
3+2+1, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, wieszak, szafka na buty
W magazynieDostawa gratis