
Suszarka PROFI SINGLE na pranie, WENKO
Stojąca, składana, wewnętrzna
W magazynieWymiary 157×66×66 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Suszarka do ubrań Floors to praktyczny i skuteczny pomocnik do suszenia ubrań w domu. Ta suszarka wieżowa oferuje aż 40 m powierzchni suszącej, co zapewnia wystarczającą ilość miejsca do suszenia większej ilości ubrań. Dzięki kółkom i uchwytom na skarpetki jest łatwa i wygodna w obsłudze. Centralny przegub umożliwia otwarcie tylko połowy suszarki, co jest idealnym rozwiązaniem do stosowania pod prysznicem lub w mniejszych pomieszczeniach, gdzie trzeba oszczędzać miejsce. Suszarka ma kompaktowe wymiary 66 x 157 x 66 cm po rozłożeniu, a dzięki swojej konstrukcji jest bardzo stabilna. Suszarka ta jest idealna do każdego gospodarstwa domowego, w którym ceniony jest praktyczny design i funkcjonalność.Główne zalety produktu: 40 m powierzchni suszącej na dużą ilość prania kółka ułatwiające przenoszenie uchwyty na skarpetki do skutecznego suszenia małych elementów możliwość otwarcia połowy suszarki w celu zaoszczędzenia miejsca kompaktowa i stabilna konstrukcja odpowiednia do prysznica lub mniejszych pomieszczeńZawartość opakowania: 1x suszarka wieżowa Floors 40 m
| Szerokość: | 66 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 66 cm |
| Wysokość: | 157 cm |
| Rodzaj | Stojące |
|---|---|
| Składanie | Składany |
| Kolor | Szara |
| Lokalizacja | Wewnętrzne |
| Długość całkowita przewodu | 40 m |
| Materiał | Tworzywo sztuczne, metal |
| Waga | 3,6 kg |
| Producent | 4-Home |

Stojąca, składana, wewnętrzna
W magazynie
Stojąca, składana, zewnętrzna
W magazynie
9×28×89 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
Stojąca, składana, zewnętrzna
W magazynie
Stojąca, składana, wewnętrzna
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie