
Szarobrązowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze stelażem 160x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, regulowana
-7 %1469 zł
1575 zł

Szarobrązowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze stelażem 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, regulowana
1532 zł

Beżowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze stelażem 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, regulowana
-13 %1532 zł
1751 zł

Szare tapicerowane łóżko dwuosobowe ze stelażem 160x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, regulowana
1679 zł

Niebieskie tapicerowane łóżko dwuosobowe ze stelażem 160x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, regulowana
1679 zł

Szare tapicerowane łóżko dwuosobowe ze stelażem 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, regulowana
1751 zł

Musztardowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze stelażem 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, regulowana
1532 zł

Musztardowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze stelażem 160x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, regulowana
1469 zł

Niebieskie tapicerowane łóżko dwuosobowe ze stelażem 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
Nowoczesna, regulowana, na nóżkach, z zagłówkiem
-13 %1532 zł
1751 zł

Beżowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze stelażem 160x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, regulowana
-7 %1469 zł
1575 zł
Szarobrązowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze stelażem 160x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
Wymiary 105×160×200 cm
Wybrany wariant:Szarobrązowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze stelażem 160x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
Historia cen
- 28.04.2026 - 1469 zł
- 29.03.2026 - 1469 zł
- 24.03.2026 - 1575 zł
- 8.03.2026 - 1452 zł
- 12.02.2026 - 1575 zł
- 29.01.2026 - 1452 zł
- 29.01.2026 - 1969 zł
- 16.01.2026 - 1575 zł
- 16.01.2026 - 1713,03 zł
- 17.10.2025 - 1575 zł
- 7.10.2025 - 1673 zł
- 7.10.2025 - 1969 zł
- 3.10.2025 - 1693 zł
- 23.09.2025 - 1733 zł
- 16.09.2025 - 2039 zł
- 12.09.2025 - 1754 zł
- 30.08.2025 - 1794 zł
- 29.08.2025 - 2039 zł
- 24.08.2025 - 1754 zł
- 19.08.2025 - 2039 zł
- 6.06.2025 - 1754 zł
- 1.06.2025 - 1733 zł
- 23.05.2025 - 1730 zł
- 16.05.2025 - 1903 zł
- 9.05.2025 - 1992 zł
- 30.04.2025 - 2239 zł
- 25.04.2025 - 1903 zł
- 22.04.2025 - 2239 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Designerskie tapicerowane łóżko ze stelażem listwowym i regulowaną wysokością zagłówka . Niezwykle łatwy montaż, wysokiej jakości, trwałe materiały i duża nośność sprawiają, że jest to idealny wybór zapewniający codzienny komfort i styl. Każdy szczegół powstał ręcznie w Czechach , w małej rodzinnej firmie o ponad 15-letniej tradycji. Efektem jest łóżko, które łączy w sobie meblarskie doświadczenie, solidne lokalne rzemiosło i nowoczesny design zapewniając Ci wygodę każdego dnia. Zalety łóżka Bonami Selection: solidna i mocna rama zapewniająca maksymalną stabilność i trwałość, samonośna konstrukcja – bez podpór, bez skrzypienia, wytrzymała tapicerka o podwyższonej gramaturze, z certyfikatem OEKO-TEX, przyjazna dla zwierząt domowych, miękkie krawędzie, wysokiej jakości tapicerka, estetyczne wykończenie nawet najmniejszych elementów laminowane płyty o podwyższonej trwałości, designerskie metalowe nóżki – elegancki i stabilny element, precyzyjne detale montażowe o długiej żywotności i ładnym wyglądzie. Łóżko Bonami Selection można złożyć w 30 minut . Przemyślana konstrukcja, łatwe do zrozumienia instrukcje i filmik montażowy sprawiają, że cały proces jest szybki, łatwy i, co najważniejsze, bezstresowy. Zagłówek ma regulowaną wysokość w zakresie do 15 cm, dzięki czemu można go łatwo dostosować do rodzaju materaca i własnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy czytasz, relaksujesz się, czy po prostu chcesz, aby wyglądało idealnie – z tym łóżkiem wszystko to będzie możliwe.
Wymiary
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 105 cm |
Specyfikacje
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Funkcje | Regulowane |
| Materiał | Tapicerowane |
| Na nóżkach | Tak |
| Z zagłówkiem | Tak |
| Tapicerka | Materiał |
| Funkcja | Z regulowaną wysokością zagłówka |
| Kraj pochodzenia | CZ |
| Wysokość nóg | 13.5 cm |
| Liczba nóg | 4 szt. |
| Belka nośna | Tak |
| Wysokość montażu stelaża | 26,5 |
| Wysokość zagłówka | 68.5 cm |
| Wysokość ramy | 36.5 cm |
| Nośność | 260 kg |
| Waga | 74.5 kg |
| Rozmiar | 160x200 |
| Długość | 207 cm |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie za pomocą końcówki do tapicerki/czyszczenie chemiczne |
| Materiał stelaża | Lite drewno |
| Materiał tylnej części | Włóknina |
| Stelaż jest częścią zestawu | Tak |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Noira |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Skandynawski/nowoczesny |
| Jakość | Extra |
| Gęstość | 330 g/m² |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał nóg | Metal |
| Rodzaj stelaża | Listwowy |
| Materac jest częścią zestawu | Nie |
| Akcesoria | Na nóżkach/bez schowka/z zagłówkiem |
| Materiał konstrukcji | MDF |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Skala testu martindale'a | 35000 martindale |
| Nazwa materiału obicia | Ontario 3 |
| Materiał obicia | Sztruks |
| Kolor | Szarobrązowy |
| Material | Tapicerowane |
| Producent | Bonami Selection |
Podobne produkty

Kremowe łóżko kontynetalne z podwójnym pojemnikiem - 5 rozmiarów R5-P29
Drewniana, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Szarobrązowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 180x200 cm Myra Bold – Bonami Selection
115×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Kremowe łóżko kontynentalne pikowane - 5 rozmiarów S5-A73
Drewniana, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Podwójne łóżko boxspring 140x200 L3-Z15
140×200 cm, rozkładana, tapicerowana
W magazynie
Łóżko hotelowe podwójne 140x200 G4-C02
140×200 cm, metalowa, drewniana
W magazynie
Podwójne łóżko boxspring 160x200 D9-M60
160×200 cm, metalowa, drewniana
W magazynie
Dwuosobowe łóżko hotelowe 180x200 B9-A62
180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Kremowe welurowe łóżko z pojemnikami 4 rozmiary H2-T52
Metalowa, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Jasnoszare nowoczesne łóżko kontynentalne 4 rozmiary Z8-F04
Metalowa, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Podwójne łóżko kontynentalne 180x200 R0-N42
180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Łóżko hotelowe 160x200 M8-C48
160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Jasnoszare łóżko kontynentalne 5 rozmiarów R7-L39
Nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Łóżko hotelowe 140x200 G5-N77
140×200 cm, rozkładana, tapicerowana
W magazynie
Łóżko hotelowe 140x200 N5-B82
140×200 cm, metalowa, drewniana
W magazynie
Łóżko boxspring podwójne 180x200 R8-L35
180×200 cm, metalowa, drewniana
W magazynie
Łóżko kontynentalne 160x200 K1-L45
160×200 cm, metalowa, drewniana
W magazynie
Łóżko boxspring 140x200 G0-Z76
140×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Stelaż ze skrzynią 140 x 190 cm - Beżowa tapicerka - CENOVAS marki YSMÉE
Tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Drewniane łóżko z pojemnikiem G0-L54
Drewniana, rustykalna, sosnowa
W magazynie
Łóżko wyposażone w stelaż z listwami 160x200 konstrukcja Frassino biała zagłówek sztucznej skóry Szaro-beżowy Burmy
160×200 cm, tapicerowana, bez materaca
Dostawa gratis
Łóżko bez stelaża 160x200 konstrukcja Frassino biała zagłówek microfibra Zielony Grace
160×200 cm, tapicerowana, bez materaca

Łóżko kontynentalne dwuosobowe 140x200 D7-R72
140×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Łóżko hotelowe 140x200 S1-W07
140×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Podwójne Łóżko Ze Schowkiem 140X200 G3-D36
140×200 cm, metalowa, drewniana
W magazynie
Łóżko bez stelaża 160x200 konstrukcja Frassino biała zagłówek sztucznej skóry Szaro-beżowy Grace
160×200 cm, tapicerowana, bez materaca

Kontynentalne łóżko z pojemnikiem 140x200 dąb P3-S37
140×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Beżowe tapicerowane łóżko pikowane 4 rozmiary S8-B11
Drewniana, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Łóżko bez stelaża 160x200 konstrukcja Frassino biała zagłówek sztucznej skóry cappuccino Grace
160×200 cm, tapicerowana, bez materaca

Łóżko bez stelaża 160x200 konstrukcja Frassino biała zagłówek microfibra Piaskowy Antilia
160×200 cm, tapicerowana, bez materaca

Łóżko wyposażone w stelaż z listwami 160x190 konstrukcja Frassino biała zagłówek microfibra Błękitny Grace
Tapicerowana, bez materaca, materiałowa
Dostawa gratis
Łóżko bez stelaża 160x190 konstrukcja Frassino biała zagłówek microfibra Zielony Antilia
Tapicerowana, bez materaca, materiałowa
Dostawa gratis
Beżowe łóżko z pikowanym zagłówkiem 5 rozmiarów S7-W67
Drewniana, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Obrazy zestaw 3 szt. 15x15 cm – Wallity
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Torba na zakupy na kółkach 58 l – Rolser
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Torba na zakupy na kółkach 40 l Plegamatic Original MF – Rolser
97×27×42 cm, na kółkach
W magazynie
Sztućce ze stali nierdzewnej w kolorze srebra 16 szt. Modern retro – Premier Housewares
Widelce, łyżki, srebrna
W magazynie
Czarna szczotka do WC Wenko Flakon
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Lampa naftowa – Orion
Szklana, na długie świece, wewnętrzna
W magazynie
Ociekacz do naczyń Metaltex Felicia, 45x23 cm
W magazynie
Zestaw 3 beżowych organizerów Bigso Box of Sweden Drawer
11×29×14 cm, zestaw, tekstylna
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Biało-szary pojemnik na odpadki organiczne Addis Caddy, 2,5 l
17×18×24 cm
W magazynie












