
Szarobrązowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze stelażem 160x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, regulowana
-38 %1292 zł
2099 zł

Szarobrązowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze stelażem 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, regulowana
-40 %1318 zł
2189 zł

Beżowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze stelażem 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, regulowana
-40 %1318 zł
2189 zł

Szare tapicerowane łóżko dwuosobowe ze stelażem 160x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, regulowana
-38 %1292 zł
2099 zł

Niebieskie tapicerowane łóżko dwuosobowe ze stelażem 160x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, regulowana
-15 %1784,15 zł
2099 zł

Szare tapicerowane łóżko dwuosobowe ze stelażem 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, regulowana
-40 %1318 zł
2189 zł

Musztardowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze stelażem 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, regulowana
-40 %1318 zł
2189 zł

Musztardowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze stelażem 160x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, regulowana
-38 %1292 zł
2099 zł

Niebieskie tapicerowane łóżko dwuosobowe ze stelażem 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
Nowoczesna, regulowana, na nóżkach, z zagłówkiem
-40 %1318 zł
2189 zł

Beżowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze stelażem 160x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, regulowana
-38 %1292 zł
2099 zł

Szarobrązowe tapicerowane łóżko dwuosobowe z materacem i stelażem 160x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, regulowana
2539 zł

Niebieskie tapicerowane łóżko dwuosobowe z materacem i stelażem 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×187×207 cm, tapicerowana, nowoczesna, skandynawska
-9 %2728 zł
3006 zł

Szare tapicerowane łóżko dwuosobowe z materacem i stelażem 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×187×207 cm, tapicerowana, nowoczesna, skandynawska
-9 %2728 zł
3006 zł

Szare tapicerowane łóżko dwuosobowe z materacem i stelażem 160x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, regulowana
2539 zł

Niebieskie tapicerowane łóżko dwuosobowe z materacem i stelażem 160x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×167×207 cm, tapicerowana, nowoczesna, skandynawska
2965,65 zł

Musztardowe tapicerowane łóżko dwuosobowe z materacem i stelażem 160x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, regulowana
-9 %2539 zł
2798 zł

Beżowe tapicerowane łóżko dwuosobowe z materacem i stelażem 160x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×167×207 cm, tapicerowana, nowoczesna, skandynawska
-9 %2539 zł
2798 zł

Beżowe tapicerowane łóżko dwuosobowe z materacem i stelażem 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×187×207 cm, tapicerowana, nowoczesna, skandynawska
-9 %2728 zł
3006 zł
Szarobrązowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze stelażem 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
Wymiary 105×180×200 cm
Wybrany wariant:Szarobrązowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze stelażem 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
Historia cen
- 25.05.2026 - 1318 zł
- 19.05.2026 - 1318 zł
- 15.05.2026 - 1313 zł
- 1.05.2026 - 1532 zł
- 1.05.2026 - 2189 zł
- 29.03.2026 - 1532 zł
- 16.03.2026 - 1482 zł
- 13.02.2026 - 1447 zł
- 12.02.2026 - 1482 zł
- 30.01.2026 - 1647 zł
- 23.01.2026 - 1482 zł
- 16.01.2026 - 1647 zł
- 16.01.2026 - 1791,33 zł
- 17.10.2025 - 1647 zł
- 7.10.2025 - 1750 zł
- 7.10.2025 - 2059 zł
- 3.10.2025 - 1771 zł
- 23.09.2025 - 1894 zł
- 16.09.2025 - 2229 zł
- 12.09.2025 - 1917 zł
- 30.08.2025 - 1961 zł
- 29.08.2025 - 2229 zł
- 24.08.2025 - 1917 zł
- 19.08.2025 - 2229 zł
- 6.06.2025 - 1917 zł
- 1.06.2025 - 1894 zł
- 23.05.2025 - 1888 zł
- 16.05.2025 - 1954 zł
- 9.05.2025 - 2046 zł
- 30.04.2025 - 2299 zł
- 25.04.2025 - 1954 zł
- 22.04.2025 - 2299 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Designerskie tapicerowane łóżko ze stelażem listwowym i regulowaną wysokością zagłówka . Niezwykle łatwy montaż, wysokiej jakości, trwałe materiały i duża nośność sprawiają, że jest to idealny wybór zapewniający codzienny komfort i styl. Każdy szczegół powstał ręcznie w Czechach , w małej rodzinnej firmie o ponad 15-letniej tradycji. Efektem jest łóżko, które łączy w sobie meblarskie doświadczenie, solidne lokalne rzemiosło i nowoczesny design zapewniając Ci wygodę każdego dnia. Zalety łóżka Bonami Selection: solidna i mocna rama zapewniająca maksymalną stabilność i trwałość, samonośna konstrukcja – bez podpór, bez skrzypienia, wytrzymała tapicerka o podwyższonej gramaturze, z certyfikatem OEKO-TEX, przyjazna dla zwierząt domowych, miękkie krawędzie, wysokiej jakości tapicerka, estetyczne wykończenie nawet najmniejszych elementów laminowane płyty o podwyższonej trwałości, designerskie metalowe nóżki – elegancki i stabilny element, precyzyjne detale montażowe o długiej żywotności i ładnym wyglądzie. Łóżko Bonami Selection można złożyć w 30 minut . Przemyślana konstrukcja, łatwe do zrozumienia instrukcje i filmik montażowy sprawiają, że cały proces jest szybki, łatwy i, co najważniejsze, bezstresowy. Zagłówek ma regulowaną wysokość w zakresie do 15 cm, dzięki czemu można go łatwo dostosować do rodzaju materaca i własnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy czytasz, relaksujesz się, czy po prostu chcesz, aby wyglądało idealnie – z tym łóżkiem wszystko to będzie możliwe.
Wymiary
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 105 cm |
Specyfikacje
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Funkcje | Regulowane |
| Materiał | Tapicerowane |
| Na nóżkach | Tak |
| Z zagłówkiem | Tak |
| Tapicerka | Materiał |
| Funkcja | Z regulowaną wysokością zagłówka |
| Kraj pochodzenia | CZ |
| Wysokość nóg | 13.5 cm |
| Liczba nóg | 4 szt. |
| Belka nośna | Tak |
| Wysokość montażu stelaża | 26,5 |
| Wysokość zagłówka | 68.5 cm |
| Wysokość ramy | 36.5 cm |
| Nośność | 260 kg |
| Waga | 74.5 kg |
| Rozmiar | 180x200 |
| Długość | 207 cm |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie za pomocą końcówki do tapicerki/czyszczenie chemiczne |
| Materiał stelaża | Lite drewno |
| Materiał tylnej części | Włóknina |
| Stelaż jest częścią zestawu | Tak |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Noira |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Nowoczesny/skandynawski |
| Jakość | Extra |
| Gęstość | 330 g/m² |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał nóg | Metal |
| Rodzaj stelaża | Listwowy |
| Materac jest częścią zestawu | Nie |
| Akcesoria | Bez schowka/na nóżkach/z zagłówkiem |
| Materiał konstrukcji | MDF |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Skala testu martindale'a | 35000 martindale |
| Nazwa materiału obicia | Ontario 3 |
| Materiał obicia | Sztruks |
| Kolor | Szarobrązowy |
| Material | Tapicerowane |
| Producent | Bonami Selection |
Podobne produkty

Szarobrązowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 180x200 cm Myra Bold – Bonami Selection
115×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Szarobrązowe łóżko kontynentalne ze schowkiem 160x200 cm Elva Bold – Bonami Selection
115×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Stelaż ze skrzynią 140 x 190 cm - Beżowa tapicerka - CENOVAS marki YSMÉE
Tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Łóżko R-Line Chatel 140x200
140×200 cm, tapicerowana, drewniana
W magazynie
Łóżko tapicerowane z miejscem do przechowywania Dream
Tapicerowana
W magazynie
Łóżko kontynentalne z miejscem do przechowywania Romia
W magazynie
Łóżko tapicerowane Luma
Tapicerowana
W magazynie
Łóżko tapicerowane Luma
Tapicerowana
W magazynie
Łóżko tapicerowane Cloud
Tapicerowana
W magazynie
Szare tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 180x200 cm Thessa Bold Line – Bonami Selection
115×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Łóżko kontynentalne Bouclé z miejscem do przechowywania Perla
Regulowana, skórzana, materiałowa
W magazynie
Łóżko Mona I 140 w tkaninie Magic Velvet 2217
Metalowa, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Łóżko kontynentalne Enrica
Retro
W magazynie
Łóżko R-Line Brik 140x200
140×200 cm, z materacem, tapicerowana
W magazynie
Łóżko tapicerowane Lennon
Tapicerowana
W magazynie
Łóżko z drewna z szufladą Sato
W magazynie
Łóżko tapicerowane ze sztruksu z miejscem do przechowywania Lennon
Tapicerowana
W magazynie
Łóżko tapicerowane Teddy-Bouclé Amelia
Tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Łóżko kontynentalne Romia
W magazynie
Łóżko tapicerowane Giulia
Tapicerowana
W magazynie
Łóżko tapicerowane ze sztruksu z miejscem do przechowywania Lennon
Tapicerowana
W magazynie
Łóżko tapicerowane Amelia
Tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Łóżko z drewna z plecionką wiedeńską Jones
W magazynie
Łóżko tapicerowane Teddy-Bouclé z miejscem do przechowywania Tayla
Tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Łóżko Parys
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
EVORA łóżko beżowe 160x200 kontynentalne, z szufladami, wezgłowie, wysokie
160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
Dostawa gratis
Łóżko E-Line Tremont 140x200, Cloud 82 szary
140×200 cm, metalowa, tapicerowana
W magazynie
Łóżko kontynentalne Rocco z pojemnikiem lub bez
Drewniana, nowoczesna, retro
W magazynieDostawa gratis
Łóżko Pure
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko B-Line Noelie 140x200
140×200 cm, z materacem, tapicerowana
W magazynie
Łóżko kontynentalne Romia
W magazynie
Łóżko tapicerowane Amelia
Tapicerowana, nowoczesna
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Okrągły stolik ogrodowy ze sztucznego rattanu ø 55,5 cm Vistdal – Bonami Essentials
44 cm, ⌀ 55 cm, okrągła, technorattanowa
W magazynie
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
Pojemniki na żywność 12 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Dwupoziomowa półka łazienkowa Wenko Milo
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Czarna samoprzylepna półka łazienkowa ze stali nierdzewnej Genova – Wenko
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowe dywaniki łazienkowe zestaw 2 szt. – Foutastic
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Okrągły stolik z litego drewna dębowego ø 40 cm Jena – House Nordic
40 cm, ⌀ 40 cm, okrągła, dębowa
W magazynie
Biały taboret ze schowkiem Wenko Wing, 33 l
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Wisząca półka łazienkowa ze stali nierdzewnej w kolorze złota Milo – Wenko
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowe dekoracje ścienne zestaw 3 szt. 15x22 cm Avaler – WOOOD
22×15 cm
W magazynie
Naczynia porcelanowe zestaw 20 szt. Bonami Essentials Hestia
Porcelanowa
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie









