
Szarobrązowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze stelażem 160x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, regulowana
-7 %1469 zł
1575 zł

Szarobrązowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze stelażem 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, regulowana
1532 zł

Beżowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze stelażem 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, regulowana
1532 zł

Szare tapicerowane łóżko dwuosobowe ze stelażem 160x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, regulowana
-7 %1469 zł
1575 zł

Szare tapicerowane łóżko dwuosobowe ze stelażem 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, regulowana
-7 %1532 zł
1647 zł

Musztardowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze stelażem 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, regulowana
1532 zł

Musztardowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze stelażem 160x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, regulowana
-7 %1469 zł
1575 zł

Niebieskie tapicerowane łóżko dwuosobowe ze stelażem 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
Nowoczesna, regulowana, na nóżkach, z zagłówkiem
1751 zł

Beżowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze stelażem 160x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, regulowana
-7 %1469 zł
1575 zł
Musztardowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze stelażem 160x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
Wymiary 105×160×200 cm
Wybrany wariant:Musztardowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze stelażem 160x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
Historia cen
- 4.04.2026 - 1469 zł
- 29.03.2026 - 1469 zł
- 10.03.2026 - 1452 zł
- 30.01.2026 - 1575 zł
- 29.01.2026 - 1969 zł
- 17.10.2025 - 1575 zł
- 7.10.2025 - 1673 zł
- 7.10.2025 - 1969 zł
- 3.10.2025 - 1693 zł
- 23.09.2025 - 1733 zł
- 16.09.2025 - 2039 zł
- 12.09.2025 - 1754 zł
- 5.09.2025 - 1794 zł
- 2.09.2025 - 2039 zł
- 30.08.2025 - 1794 zł
- 29.08.2025 - 2039 zł
- 26.08.2025 - 1754 zł
- 22.08.2025 - 1835 zł
- 19.08.2025 - 2039 zł
- 6.06.2025 - 1754 zł
- 1.06.2025 - 1733 zł
- 23.05.2025 - 1730 zł
- 16.05.2025 - 1903 zł
- 9.05.2025 - 1992 zł
- 30.04.2025 - 2239 zł
- 25.04.2025 - 1903 zł
- 22.04.2025 - 2239 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Designerskie tapicerowane łóżko ze stelażem listwowym i regulowaną wysokością zagłówka . Niezwykle łatwy montaż, wysokiej jakości, trwałe materiały i duża nośność sprawiają, że jest to idealny wybór zapewniający codzienny komfort i styl. Każdy szczegół powstał ręcznie w Czechach , w małej rodzinnej firmie o ponad 15-letniej tradycji. Efektem jest łóżko, które łączy w sobie meblarskie doświadczenie, solidne lokalne rzemiosło i nowoczesny design zapewniając Ci wygodę każdego dnia. Zalety łóżka Bonami Selection: solidna i mocna rama zapewniająca maksymalną stabilność i trwałość, samonośna konstrukcja – bez podpór, bez skrzypienia, wytrzymała tapicerka o podwyższonej gramaturze, z certyfikatem OEKO-TEX, przyjazna dla zwierząt domowych, miękkie krawędzie, wysokiej jakości tapicerka, estetyczne wykończenie nawet najmniejszych elementów laminowane płyty o podwyższonej trwałości, designerskie metalowe nóżki – elegancki i stabilny element, precyzyjne detale montażowe o długiej żywotności i ładnym wyglądzie. Łóżko Bonami Selection można złożyć w 30 minut . Przemyślana konstrukcja, łatwe do zrozumienia instrukcje i filmik montażowy sprawiają, że cały proces jest szybki, łatwy i, co najważniejsze, bezstresowy. Zagłówek ma regulowaną wysokość w zakresie do 15 cm, dzięki czemu można go łatwo dostosować do rodzaju materaca i własnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy czytasz, relaksujesz się, czy po prostu chcesz, aby wyglądało idealnie – z tym łóżkiem wszystko to będzie możliwe.
Wymiary
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 105 cm |
Specyfikacje
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Funkcje | Regulowane |
| Materiał | Tapicerowane |
| Na nóżkach | Tak |
| Z zagłówkiem | Tak |
| Tapicerka | Materiał |
| Funkcja | Z regulowaną wysokością zagłówka |
| Kraj pochodzenia | CZ |
| Wysokość nóg | 13.5 cm |
| Liczba nóg | 4 szt. |
| Belka nośna | Tak |
| Wysokość montażu stelaża | 26,5 |
| Wysokość zagłówka | 68.5 cm |
| Wysokość ramy | 36.5 cm |
| Nośność | 260 kg |
| Waga | 74.5 kg |
| Rozmiar | 160x200 |
| Długość | 207 cm |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie za pomocą końcówki do tapicerki/czyszczenie chemiczne |
| Materiał stelaża | Lite drewno |
| Materiał tylnej części | Włóknina |
| Stelaż jest częścią zestawu | Tak |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Noira |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Nowoczesny/skandynawski |
| Jakość | Extra |
| Gęstość | 440 g/m² |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał nóg | Metal |
| Rodzaj stelaża | Listwowy |
| Materac jest częścią zestawu | Nie |
| Akcesoria | Bez schowka/na nóżkach/z zagłówkiem |
| Materiał konstrukcji | MDF |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Skala testu martindale'a | 45000 martindale |
| Nazwa materiału obicia | Coral 40 |
| Materiał obicia | Bouclé |
| Producent | Bonami Selection |
Podobne produkty

Beżowe welurowe łóżko z pikowanym zagłówkiem 160x200 cm M6-H74
160×200 cm, tapicerowana, materiałowa

Beżowe łóżko kontynentalne z pikowanym zagłówkiem - 5 rozmiarów S3-F74
Drewniana, tapicerowana, nowoczesna

Stelaż ze skrzynią 140 x 190 cm - Beżowa tapicerka - CENOVAS marki YSMÉE
Tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Łóżko tapicerowane Alaska z pojemnikiem beżowe, welur
Metalowa, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
DomoHome - Mona I nowoczesne łóżko tapicerowane, eleganckie wezgłowie, praktyczna skrzynia, tkanina Abriamo 180x200 cm, żółty
180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
Dostawa gratis
Jasnoszare łóżko tapicerowane z pojemnikiem 5 rozmiarów K5-F23
Drewniana, tapicerowana, nowoczesna

Łóżko tapicerowane Alaska z pojemnikiem malinowe, welur
Metalowa, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Brązowe łóżko kontynentalne z oświetleniem 5 rozmiarów K0-R07
Tapicerowana, nowoczesna, retro

Podwójne łóżko hotelowe 140x200 G5-M38
140×200 cm, metalowa, drewniana

Jasnoszare nowoczesne łóżko kontynentalne 4 rozmiary Z8-F04
Metalowa, nowoczesna, industrialna

Szarobrązowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 180x200 cm Myra Pillow – Bonami Selection
105×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Drewniane łóżko z pojemnikiem G0-L54
Drewniana, rustykalna, sosnowa

Łóżko Tavin 166x215x117cm
Drewniana, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Łóżko tapicerowane Nevada bez pojemnika malinowe, welur
Drewniana, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Beżowe pikowane łóżko kontynentalne 5 rozmiarów G1-G42
Tapicerowana, nowoczesna, materiałowa

Łóżko LEANDRE z zagłówkiem, skrzyniami i szufladami - 160x200 cm - Kolor: naturaly i antracyt - LEANDRE
160×200 cm, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Łóżko kontynentalne Remi z pojemnikiem malinowe, welur
Tapicerowana, nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Łóżko wyposażone w stelaż z listwami z pojemnikiem 160x190 konstrukcja Frassino biała zagłówek microfibra Okra Antilia
Tapicerowana, bez materaca, materiałowa
Dostawa gratis
Podwójne Łóżko Ze Schowkiem 140X200 G3-D36
140×200 cm, metalowa, drewniana

Łóżko tapicerowane Alaska z pojemnikiem ciemno brązowe, welur
Metalowa, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Różowe łóżko z pikowanym zagłówkiem 5 rozmiarów C3-H84
Metalowa, nowoczesna, industrialna

Korpus Box KSU z szufladami
Bez materaca, materiałowa, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Podwójne łóżko kontynentalne 180x200 R0-N42
180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna

Zestaw 140 x 190 cm stelaż z jasną naturalną skrzynią + materac o grub. 24 cm ze sprężynami kieszeniowymi i pamięcią kształtu - ILLUSION marki YSMÉE
W magazynieDostawa gratis
Kremowe łóżko kontynetalne z podwójnym pojemnikiem - 5 rozmiarów R5-P29
Drewniana, tapicerowana, nowoczesna

Szare tapicerowane welurem łóżko 160x200 cm L5-W42
160×200 cm, tapicerowana, materiałowa

Łóżko 160 x 228 - z weluru - kreci - NALU
Metalowa, nowoczesna, industrialna

Jasnobrązowe łóżko z pojemnikiem na pościel 3 rozmiary S6-Z04
Drewniana, tapicerowana, nowoczesna

Podwójne łóżko z zagłówkiem 140x200 dąb artisan R6-D10
140×200 cm, drewniana, nowoczesna

Ciemobeżowe łóżko z pikowanym zagłówkiem 3 rozmiary H2-C65
Drewniana, tapicerowana, nowoczesna

EVORA łóżko beżowe 160x200 kontynentalne, z szufladami, wezgłowie, wysokie
160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
Dostawa gratis
Łóżko wyposażone w stelaż z listwami 160x190 Dąb naturalny Dora
Dębowa, bez materaca, materiałowa
Dostawa gratisNajlepsze produkty od Bonami

Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Jasnoszara plastikowa skrzynia ogrodowa Woodys – Toomax
53×77×44 cm, plastikowa
W magazynie
Czarny metalowy teleskopowy stojak na ubrania Herkules – Wenko
300×120 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Stojak na akcesoria do mycia naczyń z żywicy polimerowej Resa – Wenko
Stojąca, z pompą
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Bawełniana rękawice kuchenne zestaw 2 szt. Hen House – Cooksmart ®
Zestawy, bawełniana
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Biało-niebieska narzuta pikowana 220x230 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
220×230 cm, pikowana
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Beżowy organizer do szuflady z przegródkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5x11 cm
11×16×29 cm, tekstylna
W magazynie
Szklana płyta ochronna na ścianę przy kuchence Wenko Café, 60x50 cm
Do kuchni, szklana, jednokolorowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Kamionkowy zestaw talerzy 24 szt. Royal – Bonami Selection
W magazynieDostawa gratis
Szczotka do WC z wieszakiem na papier toaletowy Wenko Debar
Wieszaki na papier toaletowy i szczotki
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Biało-niebieska pościel jednoosobowa 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cm, łóżko jednoosobowe
W magazynie









