


Wymiary 45×65 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 27,19 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bawełniane ścierki zestaw 2 szt. 45x65 cm Hen House – Cooksmart ®
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 65 cm |
| Zestawy | Tak |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kolor | Biała |
| Rodzaj | Zestaw ścierki i foremki do wykrawania |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Liczba sztuk | 2 szt. |
| Skład i rodzaj materiału | Bawełna |
| Waga | 0.11 kg |
| Długość | 65 cm |
| Kolekcja | Hen House |
| Wzór | Z nadrukiem |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 30°C/można prać w pralce |
| Specyfikacja materiału | 100% bawełna |
| Producent | Cooksmart ® |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
śliczna
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Bardzo urocze chociaż szkoda ale dostałam tylko jedna ścierke
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
To jest tak miły prezent❤️
Całkiem dobre, tylko spodziewałam się 2 sztuk ściereczek. ...przy podaniu zestawu 2 szt.
Bez zarzutu, stylowy

Lniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
45×65 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
45×65 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Lniana
W magazynie

Bawełniana, zestawy
W magazynie


Bawełniana, lniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

Bawełniana
W magazynie

Bawełniana, zestawy
W magazynie
Lniana
W magazynie
40×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie

Lniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
45×65 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
Kwadratowa

Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie

43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Metalowa
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie

Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie

Skandynawska, prostokątna, okrągła
W magazynie