


Wymiary 50×70 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 60,34 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bawełniane ścierki zestaw 4 szt. 50x70 cm Enchanted Twilight Animals – Catherine Lansfield
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 70 cm |
| Zestawy | Tak |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kraj pochodzenia | IN |
| Liczba sztuk | 4 szt. |
| Skład i rodzaj materiału | Bawełna |
| Waga | 0.004 kg |
| Długość | 70 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Enchanted Twilight |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Nie można suszyć w suszarce/prać w temp. 30°C |
| Specyfikacja materiału | 100% bawełna |
| Kolor | Niebieski |
| Producent | Catherine Lansfield |

Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
45×65 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana
Do wysłania za 1 tydzień
Lniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

Bawełniana, zestawy
W magazynie
50×70 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
50×70 cm, bawełniana
W magazynie
40×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
40×65 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
50×70 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

Kwadratowa

Miski dla psów
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie

43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Metalowa
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie

Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie