






Wymiary 86×45×54 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Aksamitna tkanina: Różowa Metal: Imitacja drewna Wymiary Szerokość krzesła: 45 cm Szerokość siedziska: 44,5 cm Głębokość krzesła: 54 cm Głębokość siedziska: 39,5 cm Wysokość: 86,5 cm Wysokość siedziska: 48,5 cm Waga: 4 kg Udźwig: 110 kg Dostarczane w częściach. Neutralne kolory są świetnym fundamentem dla każdego wnętrza. Mieszając neutralne tony z jednym wyrazistym kolorem tworzy się doskonale lekka przestrzeń. Zainspiruj się skandynawskimi krajami, które łączą delikatne kolory z naturalnymi materiałami. Skandynawskie jadalnie są pełne światła, świeżych ziół, a do tego są całkowicie funkcjonalne i praktyczne. Różowe aksamitne krzesło do jadalni LIBRA stanie się ozdobą jadalni. Krzesło uzupełnij o jasny stół z drewna. W jadalni postaw na powściągliwe dodatki, które są użyteczne. Sięgnij także po lniane zawieszane doniczki, do których umieścisz wiecznie zielone rośliny czy zioła.
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 54 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
| Styl | Rustykalny, Skandynawski |
|---|---|
| Materiał | Drewno, Metal |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Wygląd | Klasyczne |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Waga | 4 kg |
| Nośność | 110 kg |
| Wysokość siedziska | 48,5 cm |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Widok ar | Tak |

88×44×54 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
90×43×51 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
81×44×54 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
86×45×54 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
88×44×53 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
87×53×64 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
87×54×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
90×43×51 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana

Drewniana
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie
Skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, skandynawska
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, industrialna

90×43×51 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
88×54×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, 4 sztuki
W magazynie
4 sztuki
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
76-80×44-49×43-57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, industrialna, materiałowa


Drewniana, skandynawska
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
88-94×53×65 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, składana
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie