




Wymiary 200×220 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 211,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Lekka kołdra Summer jest wykonana z miękkiej tkaniny poliestrowej, wypełnionej lekkim pustym włóknem. Kołdrę można połączyć z poszewkami na poduszki, które mamy w ofercie w tej samej kolorystyce, aby stworzyć piękny zestaw np. do namiotu, przyczepy kempingowej lub jako letnią lekką opcję do sypialni. Kołdra jest odpowiednia na wiosnę/lato. Zalety kołdry letniej, które zapewnią komfort każdej nocy: Kołdra ogrzewa, jednocześnie skutecznie odprowadzając ciepło od ciała, co docenisz w ciepłe dni. Jest lekka, oddychająca i przyjemna w dotyku. Kołdra jest trwała i wygodna. Kołdra jest antybakteryjna i neutralna dla alergików.
| Szerokość: | 200 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 220 cm |
| Rodzaj | Łóżko dwuosobowe |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Materiał powierzchni tkaniny | 100% poliester |
| Materiał wypełnienia | 100% poliester (włókno puste) |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne przedłużona długość |
| Rozmiar | 200 x 220 cm |
| Rozmiary kołdry | 200 x 220 cm |
| Sezonowość kołdry | Letnia |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | B.E.S. Petrovice |

140×200 cm, letnia, włókno puste
W magazynie
140×200 cm, łóżko jednoosobowe
W magazynie

200×200 cm, hipoalergiczna
Dostawa gratis

Zimowa
W magazynie
200×200 cm, całoroczna
Dostawa gratis





140×200 cm
Dostawa gratis

140×200 cm, letnia, hipoalergiczna
Dostawa gratis


Letnia
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
Dostawa gratis
140×200 cm, łóżko jednoosobowe
W magazynie


140×200 cm, łóżko jednoosobowe
W magazynie

125×150 cm
W magazynie


Całoroczna
W magazynie

140×200 cm, letnia, zimowa
Dostawa gratis
140×220 cm, letnia, całoroczna
W magazynie
Hipoalergiczna, włókno puste
W magazynie

Ochraniacze na materac
W magazynie
220×240 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Do piaskownicy, dla chłopców, plastikowa
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Stołowa, średnica
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
48×60×34 cm, plastikowy, kwadratowa
W magazynie
Stołowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, flanelowa
W magazynie
Samoprzylepna
W magazynie

Stołowa, szkło i kryształ
W magazynie
Bawełniana, dżersejowa
W magazynie
Dziecięce fototapety, samoprzylepna, dla dziewczynek
W magazynie