




Wymiary 140×200 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 79,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Lekka kołdra Summer jest wykonana z miękkiej tkaniny poliestrowej, wypełnionej lekkim pustym włóknem. Kołdrę można połączyć z poszewkami na poduszki, które mamy w ofercie w tej samej kolorystyce, aby stworzyć piękny zestaw np. do namiotu, przyczepy kempingowej lub jako letnią lekką opcję do sypialni. Kołdra jest odpowiednia na wiosnę/lato. Zalety kołdry letniej, które zapewnią komfort każdej nocy: Kołdra ogrzewa, jednocześnie skutecznie odprowadzając ciepło od ciała, co docenisz w ciepłe dni. Jest lekka, oddychająca i przyjemna w dotyku. Kołdra jest trwała i wygodna. Kołdra jest antybakteryjna i neutralna dla alergików.
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Materiał powierzchni tkaniny | 100% poliester |
| Materiał wypełnienia | 100% poliester (włókno puste) |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rozmiar | 140 x 200 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Sezonowość kołdry | Letnia |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | B.E.S. Petrovice |

140×200 cm, letnia, włókno puste
W magazynie
200×220 cm, łóżko dwuosobowe, średnica
W magazynie






140×200 cm
Dostawa gratis
140×200 cm, letnia, hipoalergiczna
Dostawa gratis



200×200 cm, całoroczna
Dostawa gratis

200×200 cm, hipoalergiczna
Dostawa gratis
Letnia
W magazynie

Całoroczna
W magazynie
Całoroczna
W magazynie

140×200 cm, letnia
Dostawa gratis

Zimowa
W magazynie
140×220 cm, letnia, całoroczna
W magazynie


140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
Dostawa gratis

Letnia
W magazynieDostawa gratis

Całoroczna
W magazynie

Dżersejowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Zaciemniająca, do drzwi, jednokolorowa
W magazynie

Patyczkowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie
LED, metalowa, skandynawska
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Zamek, zwierzątka
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

⌀ 36 cm, rondele, indukcja
W magazynie