




Wymiary 54×30×30 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 154,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik Albeni Black Oak to praktyczny mebel o prostym ieleganckim designie. Matowa czarna barwa nadaje mu ponadczasowy charakter, akilka półek zapewnia miejsce na książki, dekoracje lub drobne przedmioty. Dzięki kompaktowym wymiarom pasuje do salonu, sypialni i biura. Parametry produktu: materiał: melaminowana płyta wiórowa grubość deski: 18 mm wymiary: 29,6 × 54,2 × 29,6 cm kolor: czarny matowy
| Szerokość: | 30 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 54 cm |
| Kształt stołu | Kwadratowe |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Materiał blatu | Laminat |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Kolor | Czarna |
| Dekor | Mat |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 20 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 4,85 kg |
| Producent | Hanah Home |

54×29×29 cm, nowoczesna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
50×30×30 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynie
10×46×56 cm, szklana, industrialna
W magazynieDostawa gratis

64×53×40 cm, nowoczesna, z orzecha włoskiego
W magazynie
42×48×35 cm, nowoczesna, z orzecha włoskiego
W magazynie
64×34×34 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynie
54×29×29 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
60×60 cm, laminatowa, z przestrzenią do przechowywania
W magazynie
60×60×20 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynie
9×25×50 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, kwadratowa, drewniane ogrodzenia
Dostawa gratis
33×50×40 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
64×53×40 cm, nowoczesna, z orzecha włoskiego
W magazynie
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, dębowa
Dostawa gratis
45×35×60 cm, metalowa, laminatowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
42×49×36 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
46×10×51 cm
W magazynieDostawa gratis

60×37×45 cm, laminatowa
W magazynie
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
57×60×22 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynie

12×41×69 cm, rustykalna, drewniane ogrodzenia
W magazynieDostawa gratis
50-55×40×40 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
51×45×17 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
55×45×45 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rustykalna, dębowa, metalowa

Kwadratowa, drewniane ogrodzenia, metalowa
W magazynie

Zamek, zwierzątka
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, mikroflanel
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Poliestrowa, na sztuki, obrusy
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie