




Wymiary 1×60×14 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 77,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Półka Boss Walnut w zestawie 3 sztuk to praktyczny dodatek do każdego wnętrza. Dzięki dekorowi orzechowemu wygląda naturalnie i łatwo się ją łączy z innymi elementami wystroju. Półki zapewniają wystarczającą ilość miejsca na książki, dekoracje lub drobne przedmioty. Są wykonane z wytrzymałej płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, co gwarantuje ich wytrzymałość. Montaż na ścianie jest łatwy, dzięki czemu w mgnieniu oka zyskasz funkcjonalną i stylową przestrzeń do przechowywania. Parametry: Materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą Grubość: 18 mm Wymiary: 60 × 1,8 × 14,5 cm (każda półka) Dekor: orzech W opakowaniu: 3 szt.
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 14 cm |
| Wysokość: | 1 cm |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Zestawy i komplety | Tak |
| Dekor | Orzech |
| Ilość sztuk w zestawie | 3 szt. |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 10 kg |
| Waga | 1,94 kg |
| Producent | Hanah Home |

2×30×9 cm, industrialna
Do wysłania za 1 tydzień
1×60×14 cm, matowa, prosta
W magazynie
85×64×22 cm, dębowa, nowoczesna
W magazynie
Matowa, z orzecha włoskiego, prosta
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, błyszcząca, prosta
W magazynie
Industrialna, błyszcząca, prosta
W magazynie
46×96×25 cm, matowa, prosta
Do wysłania za 1 tydzień
1×60×14 cm, dębowa, matowa
W magazynie
Matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Z drewna wenge, prosta, głębokość
W magazynieDostawa gratis
16×25×25 cm, drewniana, narożna
W magazynie
46×96×25 cm, dębowa, matowa
Do wysłania za 1 tydzień
10×44×40 cm, matowa, prosta
W magazynie
68×68×60 cm, dębowa, nowoczesna
W magazynie
120×25×25 cm, nowoczesna, matowa
Do wysłania za 1 tydzień
90×22×19 cm, matowa, z orzecha włoskiego
W magazynie
1×60×14 cm, matowa, z orzecha włoskiego

Rustykalna
W magazynie
105×25×25 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Matowa, prosta, zestawy i komplety
W magazynie
Prosta, głębokość
W magazynieDostawa gratis
10×34×30 cm, dębowa, matowa
W magazynie

16×60×14 cm, drewniana, rustykalna
W magazynie
Drewniana, rustykalna, nowoczesna
W magazynie
Matowa, prosta, laminatowa
W magazynie
Drewniana

Drewniana, rustykalna, nowoczesna
W magazynie
60×43×9 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, retro
W magazynie
68×68×60 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Nowoczesna, błyszcząca, retro
W magazynie

Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Do piaskownicy, do wody, plastikowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Zamek, zwierzątka
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, mikroflanel
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie