





Wymiary 105×25×25 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 115,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Półka Zikzak Walnut to nowoczesna półka ścienna w stylu skandynawskim, która łączy w sobie praktyczność z eleganckim wyglądem. Dekor orzechowy nadaje jej ciepły i ponadczasowy charakter, adzięki podziałowi na półki zapewnia wystarczająco dużo miejsca na książki, dekoracje lub rośliny. Wykonana jest z melaminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm, co gwarantuje jej wytrzymałość i stabilność. Wymiary 105,4 × 25 × 25 cm zapewniają wszechstronne zastosowanie, a półkę można łatwo wkomponować w salon, sypialnię lub gabinet. Montaż na ścianie jest prosty i bezpieczny. Parametry produktu materiał: melaminowana płyta wiórowa grubość blatu: 18 mm szerokość: 105,4 cm wysokość: 25 cm głębokość: 25 cm wysokość półki: 25 cm wykończenie: orzech
| Szerokość: | 25 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 25 cm |
| Wysokość: | 105 cm |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał | Laminat |
| Kształt | Proste |
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 10 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 5,34 kg |
| Producent | Hanah Home |

85×64×22 cm, dębowa, nowoczesna
W magazynie
90×22×19 cm, matowa, z orzecha włoskiego
W magazynie
25×100×31 cm, nowoczesna, matowa
W magazynieDostawa gratis
46×96×25 cm, dębowa, matowa
W magazynie
108×54×20 cm, dębowa, nowoczesna
W magazynie

2×60×20 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Drewniana

Prosta, głębokość
W magazynieDostawa gratis
24-30×24-30×12 cm, kwadratowa, dębowa
W magazynie
60×43×9 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
68×68×60 cm, kwadratowa, dębowa
W magazynie
101×96×20 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
120×25×25 cm, nowoczesna, matowa
Do wysłania za 1 tydzień
60×35×22 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
120×25×25 cm, dębowa, nowoczesna
Do wysłania za 1 tydzień
25×105×25 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Z drewna wenge, prosta, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, skandynawska, japandi
W magazynie
46×96×25 cm, matowa, prosta
Do wysłania za 1 tydzień
60×35×22 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
45×116×20 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
25×120×20 cm, nowoczesna, z orzecha włoskiego
W magazynie
10×34×30 cm, dębowa, matowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
25×120×20 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynie
60×60×90 cm, matowa
W magazynie
Matowa, prosta, zestawy i komplety
W magazynie
Matowa, prosta, zestawy i komplety
W magazynie
60×35×22 cm, matowa
W magazynie
2×60×15 cm, matowa, z orzecha włoskiego
W magazynie
68×68×60 cm, kwadratowa, nowoczesna
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie