








Wymiary 88×54×60 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Tworzywo Tkanina aksamitna: jasnoszary (srebrnoszary) Metal: matowy czarny Wymiary Szerokość siedziska: 54 cm Szerokość całkowita: 54 cm Głębokość siedziska: 42 cm Całkowita głębokość: 60 cm Wysokość: 88 cm Wysokość siedziska: 49 cm Waga: 4,8 cm Nośność: 120 kg Wykonanie Krzesła do wnętrz Dostarczane zdemontowane Styl łączący proste kształty i wysoką funkcjonalność. Postaw na umiarkowane dodatki, delikatną paletę kolorów i naturalne materiały. Zimozielone rośliny, kolorowe obrusy i duże metalowe lampy to świetne dodatki do skandynawskiej jadalni. W skandynawskim wnętrzu nie może zabraknąć dużych okien i oświetlenia, które gwarantuje światło nawet podczas krótkich dni. Beżowe krzesło do jadalni Bera idealnie pasuje do jadalni inspirowanej krajami skandynawskimi. Proste przeszycia i czarne nogi dopasuj do stołu z metalowymi elementami. Różne kolory krzeseł świetnie prezentują się na jednym stole. Nie bój się zmian.
| Szerokość: | 54 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
| Styl | Skandynawski, Industrialny |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Nośność | 120 kg |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Wysokość siedziska | 49 cm |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |

88×54×60 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie
83×56×60 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie
85×53×43 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, retro
W magazynie

Nowoczesna, industrialna, retro
W magazynie
Tapicerowana, skórzana, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, rustykalna
W magazynie

87×44×54 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, obrotowa, z podłokietnikami
Dostawa gratis
Nowoczesna, retro, materiałowa
W magazynie
83×55×45 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
Dostawa gratis
86×45×54 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, z orzecha włoskiego
W magazynie


Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Tapicerowana, obrotowa, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, rustykalna
W magazynie
47×46 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Tapicerowana, retro
W magazynie
Nowoczesna, retro, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie
88×44×53 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Tapicerowana, obrotowa, industrialna
Dostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna

83×54×61 cm, industrialna, z podłokietnikami
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie

Łóżko dwuosobowe
W magazynie
95×39×30 cm, bambusowa, z wieczkiem
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
70×90 cm
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie