
Wełniany dywan tkany ręcznie w jasnym naturalnym kolorze 120x180 cm Calmio – Hanse Home
120×180 cm, do pokoju, shaggy, nowoczesna
787 zł

Wełniany dywan tkany ręcznie w jasnym naturalnym kolorze 160x230 cm Calmio – Hanse Home
160×230 cm, do pokoju, shaggy, nowoczesna
-5 %1232 zł
1298 zł

Beżowy wełniany dywan tkany ręcznie 200x300 cm Calmio – Hanse Home
200×300 cm, do pokoju, shaggy, nowoczesna
-15 %1724 zł
2020 zł
Polecane oferty
Wybierz spośród 2 sklepów w przedziale cenowym od 1724 zł do 2579 zł :
Teraz jest dobry moment na zakup, cena jest obecnie 427,5 zł poniżej średniej.
Zobacz historię cenHistoria cen
- 27.05.2026 - 2151,5 zł
- 23.05.2026 - 2151,5 zł
- 21.04.2026 - 2579 zł
- 17.04.2026 - 2241,08 zł
- 10.04.2026 - 2185,1 zł
- 28.03.2026 - 2409 zł
- 19.03.2026 - 2224,08 zł
- 12.03.2026 - 2389 zł
- 18.02.2026 - 2579 zł
- 14.02.2026 - 2224,08 zł
- 30.01.2026 - 2579 zł
- 16.01.2026 - 2224 zł
- 22.09.2025 - 2579 zł
- 16.09.2025 - 2177 zł
- 6.09.2025 - 2579 zł
- 27.05.2026 - 1724 zł
- 23.05.2026 - 1724 zł
- 21.04.2026 - 2579 zł
- 17.04.2026 - 1903,15 zł
- 10.04.2026 - 1791,2 zł
- 28.03.2026 - 2239 zł
- 19.03.2026 - 1869,15 zł
- 12.03.2026 - 2199 zł
- 18.02.2026 - 2579 zł
- 14.02.2026 - 1869,15 zł
- 30.01.2026 - 2579 zł
- 16.01.2026 - 1869 zł
- 22.09.2025 - 2579 zł
- 16.09.2025 - 1775 zł
- 6.09.2025 - 2579 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Ręcznie tkany wełniany dywan Eleni marki Hanse Home to uosobienie ponadczasowej elegancji. Prosty, monochromatyczny design jest wzbogacony geometrycznym wzorem, który sprawia, że idealnie komponuje się zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi wnętrzami. Dywan jest wykonany ręcznie w 100% z wełny. To naturalne włókno zapewnia trwałość i komfort przez cały rok. Dywan jest łatwy w utrzymaniu w czystości i nadaje się również do pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym. Początkowe gubienie luźnych włókien jest normalne i zmniejszy się z czasem przy regularnym odkurzaniu.
Wymiary
| Szerokość: | 200 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 300 cm |
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Materiał | Wełna |
| Wzór | Jednokolorowe, Abstrakcyjny |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
| Rodzaj materiału | Naturalne |
| Produkcja | Tkane, Tkane ręcznie |
| Kraj pochodzenia | IN |
| Skład i rodzaj materiału | Wełna |
| Grubość | 1.8 cm |
| Długość włosia dywanu | Bez włosia |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 19.4 kg |
| Długość | 300 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Ręcznie tuftowane |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Pętelkowy (wielopoziomowy) |
| Kolekcja | Calmio |
| Design | Skandynawski/boho |
| Jakość | Extra |
| Gęstość | 3200 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Wysoka |
| Właściwości | Tkany ręcznie/odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Nieodpowiednie do długiego kontaktu z wodą/nie używać chemicznych środków wybielających/tylko czyszczenie profesjonalne/odkurzać regularnie/nie używać chemicznych środków czyszczących/nie namaczać/od czasu do czasu zmienić używaną stronę dywanu, aby wyrównać zużycie |
| Materiał tylnej strony | Bawełna |
| Specyfikacja materiału | 100% wełna |
| Kolor | Beżowy |
| Producent | Hanse Home |
Recenzje
Opinie użytkowników
Piękny, doskonałe wykończenia, miękki, ale jednocześnie zwarty. Jest gruby i nie wymaga stelaża pod spodem. To, czego szukaliśmy – odporny na Ozzy'ego (naszego staffy), który już go uwielbia!
Efektowny, ładny egzemplarz.
Podobne produkty

Okrągły ręcznie wykonany dywan z juty Clover
Jutowa, okrągła, rustykalna
W magazynie
Dywan płaskotkany Aruba strzałki kremowy 120 cm x 170 cm
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Dywan zewnętrzny Aruba Strzałki kremowo - szary 60 cm x 100 cm
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Art beżowy Geometria 60 cm x 110 cm
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan nowoczesny Art 3D Geometria beżowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Elle Collection Gallery Romby beżowy 80 cm x 120 cm
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Dywan nowoczesny Gallery 3D Romby beżowy 80 cm x 120 cm
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Dywan nowoczesny Art 3D Geometria beżowy 80 cm x 80 cm koło
Do pokoju, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Dywan wewnętrzny/zewnętrzny Nandi
Zewnętrzna, do pokoju, wykładziny
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Art beżowy Geometria koło 80 cm x 80 cm
Do pokoju, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Dywan Lineo 2 A264/9H01 080x150 Prostokąt
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Dywan Lavia beige 200x290 cm
200×290 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Okrągły ręcznie tkany dywan z juty Sharmila
Do pokoju, chodniki, jutowa
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Helix Geometria kremowy 80 cm x 80 cm koło
Do pokoju, nowoczesna, z krótkim włosiem
W magazynie
Dywan Costa F884A Modny dywan na taras balkon 160x230 Prostokąt
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Ręcznie tuftowany dywan z wełny Eleni
Wełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan Kenzy 5028/170 okrągły zewnętrzny 160x160 Koło
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Dywan nowoczesny Helix jednobarwny beżowy koło 80 cm x 80 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywany plecione Okrągły dywan pleciony NOMADIX 100x100 Koło
Okrągła, naturalna, gotowa
W magazynie
Dywan nowoczesny Helix Geometria kremowy koło 80 cm x 80 cm
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Pompei beżowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Dywan nowoczesny Pompei 3D beżowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Okrągły ręcznie tkany dywan z juty Sharmila
Do pokoju, chodniki, jutowa
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Anett trójkąty beżowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan uniwersalny Nova 3D beżowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan uniwersalny Nova 3D beżowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan zewnętrzny Timber Listki brązowe 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, naturalna
W magazynie
Dywan zewnętrzny Timber Listki brązowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Ręcznie wykonany dywan z juty Sharmila
Do pokoju, chodniki, jutowa
W magazynie
Ręcznie wykonany dywan z juty Sharmila
Do pokoju, chodniki, jutowa
W magazynie
Dywan Marano camel 160x230 cm
Do pokoju, z krótkim włosiem, tkana
W magazynie
Dywan zewnętrzny dwustronny Pangli brązowo-kremowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, kwadratowa
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
27×19×35 cm, bez pokrywy, papier
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
27×19×35 cm, z wieczkiem, papier
W magazynie
Dwupoziomowa półka łazienkowa Wenko Milo
55×25×14 cm, prosta, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×37 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Biały taboret ze schowkiem Wenko Wing, 33 l
48×45×33 cm, pufy, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowy dziecięcy dywan do zabawy 120x170 cm Clown – Universal
120×170 cm, zabawowa, prostokąt

Mop z wiadrem H2PrO – Vileda
W magazynie
Jasnoniebieska stołowa deska do prasowania Joseph Joseph Pocket
Stołowa, średnica
W magazynie
Szafka w dekorze dębu 95x111 cm Multilux – Kalune Design
111×95×36 cm, matowa, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Biała pościel dwuosobowa z kory 200x200 cm Seersucker Frill – Catherine Lansfield
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Zielony kartonowy organizer na dokumenty Johan Canvas Paper Laminate – Bigso
Średnica
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy

Fartuch kuchenny Cooksmart ® Denim
Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie
Samoprzylepna półka łazienkowa ze stali nierdzewnej w kolorze srebra z połyskiem Genova – Wenko
8×30×11 cm, nowoczesna, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie








