




Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% mikrofibra Kolor Różowy Wymiary Szerokość: 60 cm Długość: 120 cm Długość podana jest razem z kapturem! Specyfikacja Zalecane dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat Praktyczny kaptur Idealne na plażę lub do basenu Antyalergiczny i szybkoschnący materiał Zalecana temperatura prania maksymalnie 40 °C Przy pierwszym praniu prać oddzielnie Dla długotrwałej miękkości, aksamitności i chłonności nie jest zalecane używanie płynu do zmiękczania
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
|---|---|
| Dziecięce poncza | Tak |
| Kolor | Różowa |
| Wzór | Z obrazkiem |
| Zalecana temperatura prania | 40 °C |
| Długość | 90 cm |
| Rozmiar | 60 x 90 cm |
| Dla dzieci | Dzięcięce |
| Wersja | Wielokolorowe |
| Materiał | Mikrofibra |
| Waga | 0,6 kg |

Dziecięce poncza
W magazynie
Wysokość, średnica, dziecięce poncza
W magazynie
Wysokość, średnica, dziecięce poncza
W magazynie
Dziecięce poncza
W magazynie
Dziecięce poncza
W magazynie
Dziecięce poncza
W magazynie
Dla dziewczynek, dziecięce poncza
W magazynie
Dla chłopców
W magazynie



Dla chłopców, dziecięce poncza
W magazynie
Dziecięce poncza
W magazynie
Wysokość, głębokość, średnica
W magazynie

Dla dziewczynek
W magazynie




17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie