


Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% mikrofibra Kolor Pomarańczowy Niebieski Czarny Wymiary Całkowita długość: 145 cm Szerokość: 80 cm Specyfikacja Praktyczny kaptur i zatrzaski po bokach Idealne na plażę lub basen Delikatny i antyalergiczny materiał Zalecana temperatura prania maksymalnie 40 °C Podczas pierwszego prania prać oddzielnie Dla długotrwałej delikatności, miękkości i chłonności nie zaleca się używania płynu do płukania Lato w duchu relaksu Wejdź w letnią przygodę z ponczem, które łączy styl, praktyczność i komfort. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na plażę, basen, czy wakacje nad morzem, ten element stanie się twoim niezastąpionym towarzyszem. Dzięki delikatnej mikrofibrze i sprytnemu krojowi z kapturem, ochroni cię przed słońcem i wiatrem oraz zapewni szybkie osuszenie. Chwile letnie powinny być beztroskie – i właśnie takie pomoże ci stworzyć to ponczo.
| Dziecięce poncza | Tak |
|---|---|
| Kolor | Pomarańczowa |
| Wzór | Z wzorem |
| Zalecana temperatura prania | 40 °C |
| Długość | 145 cm |
| Zapięcie | Zatrzaski |
| Rozmiar | 80 x 145 cm |
| Wersja | Wielokolorowe |
| Materiał | Mikrofibra |
| Waga | 0,3 kg |

Dla dziewczynek, dziecięce poncza
W magazynie
Dziecięce poncza
W magazynie
Dziecięce poncza
W magazynie
Dziecięce poncza
W magazynie

Wysokość, średnica, dziecięce poncza
W magazynie

Wysokość, średnica, dziecięce poncza
W magazynie


Wysokość, głębokość, średnica
W magazynie
Dla chłopców
W magazynie
Dla dziewczynek, wysokość, średnica
W magazynie
Dziecięce poncza
W magazynie

Dla dziewczynek
W magazynie

Dla chłopców, dziecięce poncza
W magazynie


17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie